1. Underwater – Derin Sular izle

  Underwater – Derin Sular izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Türkçe Altyazılı Sinema Underwater - Derin Sular izle
  Donma sorunu olmadan Underwater - Derin Sular izle. Hiçbir şey düşünmeden sinemaya gittim ve filmin iyi olduğunu düşündüm. İlginç bir yapım. Hoşuma gitti diyebilirim. İzlemekten zevk almanız için yeterince kıvılcım uyandırıyor. Sualtı sıkıcı olmak için çok hızlı hareket ediyor, bu da bu şüpheli film için iyi, ama aynı zamanda karakterlerin dökümünü gerçekten fark etmek için çok hızlı hareket ediyor. Oyunculardan bazı önemli noktalar. İstasyonun kaptanı olarak muhteşem olan Vincent Cassell. Öldürecek bir kaptan nedeni gerektiren yeni bir Star Trek veya başka bir bilim kurgu dizisi olmasını diliyoruz. Bir diğer önemli nokta TJ Miller. Adının posterde bulunmasına şaşırdım çünkü Hollywood'da iptal edilen o adamlardan biri olduğunu sürdüm. Mesele şu ki, komedi rahatlaması için kullanılan destekleyici bir aktör ve bu korku benzeri filmde, işini tam bir korku klişesinde işaret eden karakter türü olarak mükemmellik için yaptı. Kristan Stewart'tan bahsetmeliyim ama başrolünden gerçekten etkilenmedim çünkü yıldız olmanın avantajı oyunculuğunu geliştirmek için hiçbir şey yapmadı. Üzgünüm, yaptığı hiçbir şeyden etkilenmedim. Bu film şimdiye kadar olan dolap. Kristan Stewart filminden hoşlanmadığımı asla söyleyemem çünkü bu filmi çok izlenebilir buldum. Underwater - Derin Sular sinemasını izle
  Gelecekte belirtilmemiş bir noktada, dünyanın en büyük sondaj şirketi olan Tian Industries, neredeyse yedi mil aşağısında, denizden 1000 katın üzerinde atmosferik basınçla Mariana Açması'nın dibindeki okyanus tabanına girmeye çalışıyor. bir insan vücudunu o kadar tamamen ezecek kadar güçlü ki, herhangi bir kalıntı bile kalmayacak. Film başladığında, Tian'ın devasa sondaj kulesinin mürettebat merkezi olan Kepler İstasyonu, bir dizi açıklanamayan titreşim tarafından vuruldu ve kademeli bir basınç ihlaline neden oldu. Norah Price ve Rodrigo Nagenda kaçacak tek kişi, bölgeyi yavaşlatmak için kapatıyor, ancak tüm teçhizatın kaçınılmaz olarak patlamasını engellemiyor. Underwater izle, Derin Sular izle. İlk önce kaçış kapsülü yuvasına gidip, hiç kapsül bulamazlar ve kontrol tabanında yüzeye temas edemezler.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4   218

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.