Korku Filmleri
Korku Seansı 2 izle
Tüm Bilgiler
Korku Seansı 2 izle Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Kesintisiz Korku Seansı 2 izleKesintisiz bir şekilde Korku Seansı 2 izle. The Conjuring serisi ile ilgili şey, ilk birkaç sahnede klasik çığlık atması ve oradan yukarı doğru çalışmasıdır. Conjuring kesinlikle on yıllardır en mükemmel korku filmlerinden biri olarak hatırlansa da, devamında normalde gerne içinde görülmeyen ekstra iyi yapılmış sahneler sağlayarak daha iyi bir iş çıkarıyor. Ama korkutmaya ne dersin? Korkutucu mu? Kesinlikle evet. İlk ile karşılaştırmak zahmet etmeyin. Sadece filmin tadını çıkarın ve kendinizi son ana kadar nefesinizi tutarken bulacaksınız. Vera Farmiga mükemmeldi. Varlığı o kadar güçlü ve güçlüydü ki, izleyiciyi her türlü duygudan çekmeyi başardı. Patrick Wilson da gerçekten harikaydı. Filmde burada ve orada bir devam filmi hakkında bazı küçük ipuçları var. Bu ikisi yıldız olmaya devam ederse, bunun başka bir başyapıt olacağından şüphe yoktur. Korku Seansı 2 kesintisiz olarak izle.The Conjuring 2, korkuları içeri sokmak için zaman kaybetmez. Yani, hareket halindeyken, bunun ne kadar kalın olduğunu, ne için bir arka plan verildiğini takip etmek. Warrens, İngiltere adına, Enfield, İngiltere'de bir medya fırtınası yaratan paranormal bir etkinliği araştırmak için kilise adına gönderilir ve ilk filme göre, duruma göre sihirlerini yapmaya çalışırlar. Bir kez daha, bir aile perili oluyor ve akıl sağlığı ve yaşamlarından korkuyorlar. Korku Seansı 2 izle. Bu sefer birkaç yeni bükülme var, bu yüzden hepsi daha önce olduğu gibi çalmıyor, ancak formattan tamamen ayrılmıyor, bu da yerlerde biraz daha sürükleyici olabilir.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 34
 • 0
Korku Seansı izle
Tüm Bilgiler
Korku Seansı izle Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sürümüyle Korku Seansı izleTürkçe dublaj olarak Korku Seansı izle. Ben hevesli bir korku hayranıyım. Son zamanlarda beni korkutabilecek çok şey olmadığını düşünüyordum. James Wan'ın filmlerini takdir ediyorum, ilk Testere'yi seviyorum, Sinsi çok iyi bir modern hayalet hikayesiydi, ancak tüm incelemelerin belirttiği gibi, film son hareketinde ivme kaybediyor. Conjuring, Sinsi'den daha iyi, daha korkutucu ve daha gergin. Bir uzuv çıkacağım ve bunun son 5 veya 10 yılın en iyi korku filmlerinden biri olduğunu söyleyeceğim. Korku filmi yapımının klasik kuralına geri dönüyor, kötü adamı asla izleyicilerinize tam olarak göstermeyin. Artı, bu film askıya almayı biliyor, size söylüyorum, korkutucu bir şekilde gerçekleştiğinde neredeyse sırf terörden ekrana bir su şişesi attım. Sahte atlama korkusu yok, film kan, cinsiyet veya küfür olmadan R derecesi kazandı, hepsi bu filmin üzerine inşa ettiği terörden. Korku Seansı dublaj sürümünü izle.The Conjuring son zamanlarda ortaya çıkan en heyecan verici korku filmlerinden biri. İzlediğim en korkunç filmlerden biri olarak Sinister ile orada. Gerçek olaylara dayandığından, onu daha da ilginç kılıyor. Tam olarak 10 yıldız derecelendirmesi veremiyorum çünkü oldukça az atlama korkusu var, ancak bu atlama korkularının en azından iyi bir kısmı bu filmin atmosferine katkıda bulunuyor. Bu filmi ilk kez izliyorsanız, kesinlikle bir süreliğine sizi rahatsız edecektir. Korku Seansı izle. Sinister uzun zaman sonra olduğu gibi benimle yapışmaz, ancak The Conjuring eğlenceli bir saattir ve her zaman tekrarlamak için geri dönmeyi seviyorum.
 • 2013
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 29
 • 0
Underwater – Derin Sular izle
Tüm Bilgiler
Underwater – Derin Sular izle Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
Türkçe Altyazılı Sinema Underwater - Derin Sular izleDonma sorunu olmadan Underwater - Derin Sular izle. Hiçbir şey düşünmeden sinemaya gittim ve filmin iyi olduğunu düşündüm. İlginç bir yapım. Hoşuma gitti diyebilirim. İzlemekten zevk almanız için yeterince kıvılcım uyandırıyor. Sualtı sıkıcı olmak için çok hızlı hareket ediyor, bu da bu şüpheli film için iyi, ama aynı zamanda karakterlerin dökümünü gerçekten fark etmek için çok hızlı hareket ediyor. Oyunculardan bazı önemli noktalar. İstasyonun kaptanı olarak muhteşem olan Vincent Cassell. Öldürecek bir kaptan nedeni gerektiren yeni bir Star Trek veya başka bir bilim kurgu dizisi olmasını diliyoruz. Bir diğer önemli nokta TJ Miller. Adının posterde bulunmasına şaşırdım çünkü Hollywood'da iptal edilen o adamlardan biri olduğunu sürdüm. Mesele şu ki, komedi rahatlaması için kullanılan destekleyici bir aktör ve bu korku benzeri filmde, işini tam bir korku klişesinde işaret eden karakter türü olarak mükemmellik için yaptı. Kristan Stewart'tan bahsetmeliyim ama başrolünden gerçekten etkilenmedim çünkü yıldız olmanın avantajı oyunculuğunu geliştirmek için hiçbir şey yapmadı. Üzgünüm, yaptığı hiçbir şeyden etkilenmedim. Bu film şimdiye kadar olan dolap. Kristan Stewart filminden hoşlanmadığımı asla söyleyemem çünkü bu filmi çok izlenebilir buldum. Underwater - Derin Sular sinemasını izleGelecekte belirtilmemiş bir noktada, dünyanın en büyük sondaj şirketi olan Tian Industries, neredeyse yedi mil aşağısında, denizden 1000 katın üzerinde atmosferik basınçla Mariana Açması'nın dibindeki okyanus tabanına girmeye çalışıyor. bir insan vücudunu o kadar tamamen ezecek kadar güçlü ki, herhangi bir kalıntı bile kalmayacak. Film başladığında, Tian'ın devasa sondaj kulesinin mürettebat merkezi olan Kepler İstasyonu, bir dizi açıklanamayan titreşim tarafından vuruldu ve kademeli bir basınç ihlaline neden oldu. Norah Price ve Rodrigo Nagenda kaçacak tek kişi, bölgeyi yavaşlatmak için kapatıyor, ancak tüm teçhizatın kaçınılmaz olarak patlamasını engellemiyor. Underwater izle, Derin Sular izle. İlk önce kaçış kapsülü yuvasına gidip, hiç kapsül bulamazlar ve kontrol tabanında yüzeye temas edemezler.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 73
 • 0

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.