Film Önerileri
Hıçkırık izle
Tüm Bilgiler
Hıçkırık izle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Hıçkırık izleDonma sorunu olmadan Hıçkırık izle. Tourette Sendromlu bir kadın ve öğretmen Naina Mathur, bir elit okul onu alana kadar birkaç yıl içinde birden fazla okuldan reddedildi. Ona şakalar çekerek ve okulun kurallarını çiğneyerek öğrencilerin Naina'nın hıçkırıklarına karşı ne kadar yargılayıcı olduklarını söylememek. Naina'nın onları doğru yola sokan öğrencilerle nasıl bağlandığı, temelde bu filmin konusu. Siddharth P. Malhotra yönetmenlik ve yazmayla muhteşem bir iş çıkardı. Yazıyı doğrudan yerinde tutar. Diyaloglar sürekli olarak dinleyicilerin ilgisini çekecek şekilde söylendi. Hıçkırık sinemasını izle.Ancak bazı sahneler izleyicinin filmin tahmin edilebilirliğini artıran zirveyi belirlemesine yardımcı olacaktır. Karakterizasyon elbette bir konudur çünkü filmde tasvir edilen öğrenciler izleyicilere daha önce bu tür filmleri gördükleri hissini verecektir, bu da çocukları sigarayı görmek, içmek, kötü davranışlar göstermek ve kumar gibi akran baskısı gibi şeyleri kolaylaştırır. Mantıksal başarısızlıklar, aramayı yapan öğrencileri rustikleştirmemek ya da her şeyi aynı anda öğreten tek bir öğretmenin olması gibi mükemmeldir. Hıçkırık izle.
 • 2018
 • India
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 12
 • 0
Jumanji Yeni Seviye izle
Tüm Bilgiler
Jumanji Yeni Seviye izle Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Çevirisiyle Jumanji Yeni Seviye izle720p görüntü seçeneğiyle Jumanji Yeni Seviye izle. Bir şekilde yaptıkları yeniden başlatmaya devam etmesini korkutuyorlardı, ancak ekledikleri yeni unsurlara çok şaşırdım: büyükbabanın alt planı ve yürütme şekli ve jumanji oyun deneyimine katkıları ve tüm yeni eklemeler tam olarak 90'ların devamı olan bir oyunun devamı gibi hissediyordu: yeni yetenekler ve silahlar ve sahne oyunu! Tam olarak eklemelerini umduğum şeydi, çünkü ilk filmin yaptığı şey bu, Tomb Raider gibi iyi eski macera oyunlarında bulunan stereotipler ve unsurlarla çalışmaya çalıştı. Jumanji Yeni Seviye dublaj çevirisiyle izle.Tüm çetesini geri getirmelerini de sevdim, bunun en mantıklı olan şeyin antolojik hale gelmesi için böyle filmlerin neden olmasının nedeni, yani farklı çocukların oyunu deneyimlemesi; bu yüzden geçmiş deneyimlerinden bir şey öğrendikleri aynı karakterleri kullanmaya çalıştıklarında, felaket için bir reçetedir, çünkü tüm çeteyi zorlanmadan bir araya getirmek zordur. Ama bunu yapmayı sevdim, sonunda kontrollü ve tatmin edici hissettim. Sonuç olarak, komik, eğlenceli ve yaratıcı bir aksiyon macera filmi oldu, herhangi bir Oscar kazanamayacak, ama o kadar da kötü düşünülmüş ki izlemek bir zevk ve asla yaşlanmadığını hissediyorum, yeniden yakalayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz tekrar. Jumanji Yeni Seviye izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 17
 • 0
Underwater – Derin Sular izle
Tüm Bilgiler
Underwater – Derin Sular izle Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
Türkçe Altyazılı Sinema Underwater - Derin Sular izleDonma sorunu olmadan Underwater - Derin Sular izle. Hiçbir şey düşünmeden sinemaya gittim ve filmin iyi olduğunu düşündüm. İlginç bir yapım. Hoşuma gitti diyebilirim. İzlemekten zevk almanız için yeterince kıvılcım uyandırıyor. Sualtı sıkıcı olmak için çok hızlı hareket ediyor, bu da bu şüpheli film için iyi, ama aynı zamanda karakterlerin dökümünü gerçekten fark etmek için çok hızlı hareket ediyor. Oyunculardan bazı önemli noktalar. İstasyonun kaptanı olarak muhteşem olan Vincent Cassell. Öldürecek bir kaptan nedeni gerektiren yeni bir Star Trek veya başka bir bilim kurgu dizisi olmasını diliyoruz. Bir diğer önemli nokta TJ Miller. Adının posterde bulunmasına şaşırdım çünkü Hollywood'da iptal edilen o adamlardan biri olduğunu sürdüm. Mesele şu ki, komedi rahatlaması için kullanılan destekleyici bir aktör ve bu korku benzeri filmde, işini tam bir korku klişesinde işaret eden karakter türü olarak mükemmellik için yaptı. Kristan Stewart'tan bahsetmeliyim ama başrolünden gerçekten etkilenmedim çünkü yıldız olmanın avantajı oyunculuğunu geliştirmek için hiçbir şey yapmadı. Üzgünüm, yaptığı hiçbir şeyden etkilenmedim. Bu film şimdiye kadar olan dolap. Kristan Stewart filminden hoşlanmadığımı asla söyleyemem çünkü bu filmi çok izlenebilir buldum. Underwater - Derin Sular sinemasını izleGelecekte belirtilmemiş bir noktada, dünyanın en büyük sondaj şirketi olan Tian Industries, neredeyse yedi mil aşağısında, denizden 1000 katın üzerinde atmosferik basınçla Mariana Açması'nın dibindeki okyanus tabanına girmeye çalışıyor. bir insan vücudunu o kadar tamamen ezecek kadar güçlü ki, herhangi bir kalıntı bile kalmayacak. Film başladığında, Tian'ın devasa sondaj kulesinin mürettebat merkezi olan Kepler İstasyonu, bir dizi açıklanamayan titreşim tarafından vuruldu ve kademeli bir basınç ihlaline neden oldu. Norah Price ve Rodrigo Nagenda kaçacak tek kişi, bölgeyi yavaşlatmak için kapatıyor, ancak tüm teçhizatın kaçınılmaz olarak patlamasını engellemiyor. Underwater izle, Derin Sular izle. İlk önce kaçış kapsülü yuvasına gidip, hiç kapsül bulamazlar ve kontrol tabanında yüzeye temas edemezler.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 73
 • 0
Buz Devri 4 izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri 4 izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj HD 1080p Buz Devri 4 izle1080p kalitede Buz Devri 4 izle. Seriyi her zaman üçüncü diziye kadar sevdim. Aslında, daha sonra DVD almak yerine ilk kez tiyatroda izleyeceğimi düşündüm. 3D, görsel görünüm açısından muhteşemdi, ancak önceki Buz Devri filmleri kadar iyi derecelendirmezdim. Bu macera sırasında arsa kısa ve basittir. Sürpriz yok ve her şey tipik bir dostluk, kahraman tipi hikaye çizgisinde. Tüm hikaye sürekli bir olay dizisi olan öncekilerden çok daha kısa sürdü. Bu filmin sonunda hikayenin bittiğine inanamadım. Kötü adamlar yakalanmadan ve Buz Devri filmlerinde olduğu gibi dünya barış ve uyuma dönmeden önce pek bir şey olmadı. Buz Devri 4 HD 1080p izle.Ancak, bu muhtemelen hedef kitlelerinin öncekilerden daha genç olduğu anlamına gelir. Sanırım bu, ilkinden beri izleyen hayranlar için en büyük sürükle. Ayrıca müzikte par. Kalitede bir iyileşme olmamasına rağmen, dizinin ikinci filmi olan Meltdown'dan müzik geri dönüştürdüler. Filmi seyrettikten sonra muhteşem olduğunu düşündüğüm film müziklerini aldım. Yıllarca dinledikten sonra, Continental Drift'te ortaya çıkan parçaları neredeyse adlandırabilirim. Başlık dizisinden Sona kadar, vokal sesi olmayan hemen hemen her şey daha önce duyduğum şeyle aynıydı. Daha önce kopyalanmış ve yapıştırılmış gibi görünüyor. Buz Devri 4 izle. Film müzikleri harika, ancak bir kez çok kullanıldığında, artık aynı etkiye sahip değil.
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 13
 • 0
Korku Seansı izle
Tüm Bilgiler
Korku Seansı izle Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sürümüyle Korku Seansı izleTürkçe dublaj olarak Korku Seansı izle. Ben hevesli bir korku hayranıyım. Son zamanlarda beni korkutabilecek çok şey olmadığını düşünüyordum. James Wan'ın filmlerini takdir ediyorum, ilk Testere'yi seviyorum, Sinsi çok iyi bir modern hayalet hikayesiydi, ancak tüm incelemelerin belirttiği gibi, film son hareketinde ivme kaybediyor. Conjuring, Sinsi'den daha iyi, daha korkutucu ve daha gergin. Bir uzuv çıkacağım ve bunun son 5 veya 10 yılın en iyi korku filmlerinden biri olduğunu söyleyeceğim. Korku filmi yapımının klasik kuralına geri dönüyor, kötü adamı asla izleyicilerinize tam olarak göstermeyin. Artı, bu film askıya almayı biliyor, size söylüyorum, korkutucu bir şekilde gerçekleştiğinde neredeyse sırf terörden ekrana bir su şişesi attım. Sahte atlama korkusu yok, film kan, cinsiyet veya küfür olmadan R derecesi kazandı, hepsi bu filmin üzerine inşa ettiği terörden. Korku Seansı dublaj sürümünü izle.The Conjuring son zamanlarda ortaya çıkan en heyecan verici korku filmlerinden biri. İzlediğim en korkunç filmlerden biri olarak Sinister ile orada. Gerçek olaylara dayandığından, onu daha da ilginç kılıyor. Tam olarak 10 yıldız derecelendirmesi veremiyorum çünkü oldukça az atlama korkusu var, ancak bu atlama korkularının en azından iyi bir kısmı bu filmin atmosferine katkıda bulunuyor. Bu filmi ilk kez izliyorsanız, kesinlikle bir süreliğine sizi rahatsız edecektir. Korku Seansı izle. Sinister uzun zaman sonra olduğu gibi benimle yapışmaz, ancak The Conjuring eğlenceli bir saattir ve her zaman tekrarlamak için geri dönmeyi seviyorum.
 • 2013
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 30
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 3 izle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 3 izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Alternatifiyle Hızlı ve Öfkeli 3 izleTürkçe olarak Hızlı ve Öfkeli 3 izle. Neyse ki, ilk 2 filmin orijinal oyuncularından uzaklaşan Tokyo Drift, franchise'a yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Tokyo Drift muhtemelen dizinin favorim, ya da en azından ilk filmde var; sadece Hızlı ve Öfkeli, ne bekliyorsun halı altında süpürülebilecek birkaç sorun var. Hikaye, pervasız sürüşü onu hapishane zamanına düşüren Amerikan genç Sean Boswell'itakip ediyor, ancak bundan kaçınmak için Tokyo'daki babasıyla birlikte hareket ediyor. Tehlikeli bir rakibin kızı üzerinde hareket etmeye çalışır ve sokak yarışının sürüklenen sahnesinde bir rakip haline gelmelidir. Hızlı ve Öfkeli 3 Türkçe alternatifiyle izle.Tokyo Yarışı (2006) bence sağlam bir iyi aksiyon devam filmi, dizide çok bashed ve nefret. Bu filmin kötü olduğunu düşünmüyorum, sanırım Öfkeli 7'den çok daha iyi bir film. Bu filmi her zaman sevdim, bence iyi bir film, ama dizide en kötü değil, ama çok uzak Öfkeli 7 olurdu. Bence bu dizide farklı, sağlam, iyi bir devam filmi ve bir aksiyon filmi için çok hoşuma gitti. Tokyo Yarışı izlemek için eğlenceli bir film: ne yapmaya başladığını başarıyor ve bu heyecan verici, neon Tokyo'nun göz alıcı arka planıyla desteklenen en gerçekçi ama yerçekimine meydan okuyan yarış dizilerini sağlıyor. Hızlı ve Öfkeli 3 izle. Plot-wise biraz acı çekiyor ve oyunculuk birinci sınıf değil, aksi takdirde yüksek sesle müzik, ithal arabalar, Cityscape Tokyo ve Japon pop kültürü, filmi tekrar izleyeceğiniz kusurları telafi etmekten çok daha fazlası ve tekrar.
 • 2006
 • ABD,Japan
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 24
 • 0
Transformers 4 izle
Tüm Bilgiler
Transformers 4 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sürümüyle Transformers 4 izleTürkçe dublaj olarak Transformers 4 izle. Kuşkusuz, Transformers Serisi, gerçekten ilk filminden bu yana her filmle daha da kötüleşti. Ancak Yok Olma Çağı, evrenin bir sıfırlaması olarak görülmelidir. Sam gibi can sıkıcı ve sinir bozucu varlıkların çoğundan ve sinir bozucu sapkın Transformatörlerden bazılarından kurtuldu. Çok derin ve ilginç olmaya çalışmaz, arsa basit ve kolaydır, biraz fazla uzun, evet, ama hiçbir noktada hikayeden rahatsız olmadım. Karakterlerin çoğu, özellikle de autobotların ayrı rolleri var, tanıtılmaları gerekmiyor, takımın bir parçası ve işlerini yapıyorlar. Gelvatron'un gerçekten güzel bir çizici var ve bazı sahneler oldukça komik. Tüm filmin Logan'ın çok derin bir çatışması olmadan ve çok fazla duyguya yakın olmayan bazı titreşimleri var. Transformers 4 dublaj sürümünü izle.Sanırım insanlar hala filmlere giriyor ve Transformers'ı şaşırtıcı derecede iyi bir arsa hakkında bir tür beklentiyle izliyor ya da Bay'ın aniden stilini beyinsiz patlama katliamından derin bir şeye değiştirmesini bekliyorlar. Ancak bu filmi beklentisiz olarak izlerseniz veya en azından arkadaşlarınızla bir akşam geçirmek için biraz eylem ve iyi bir kavga istiyorsanız, memnuniyetle şaşıracaksınız. Transformers 4 izle. Film tam olarak bunu sunuyor, iyi Aksiyon.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 13
 • 0
Transformers 2 izle
Tüm Bilgiler
Transformers 2 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Alternatifiyle Transformers 2 izleTürkçe olarak Transformers 2 izle. Çoğunlukla, bu film, seyircilerin aradığı iyi bir heyecan yolculuğu. Bir aksiyon hareket ederken, hevesli hayranları hayrete düşürecek ve heyecanlandıracak sahneleri var. Bir bilim kurgu filmi olarak oldukça iyi duruyor. Olayları fazla açıklamıyor ve kavramları açıkça imkansız olan merkezi arsa noktaları olarak atmıyor. Film ayrıca bir komedi notu üzerinde ve genel arsa açısından nispeten iyi gidiyor. Diğerleri Sam'in rolünün düşük olması ve ilk filmin geri çekilmesinin merkezi öneminden şikayet etseler de, ilk filmin kaldığı yerden mantıklı bir şekilde izler. Transformers 2 Türkçe alternatifiyle izle.Film çok eğlenceli olmasına rağmen, kusurları var. Ne yazık ki, mizah düşük kaşlara biraz fazla iner. Michael Bay'ın görünüşe göre çok sevdiği Autobot ikizleri de korkutucu derecede can sıkıcıydı. Ayrıca, saldırgan kültürel klişelere de biraz yoğun eğildiler. Bu talihsiz bir durum çünkü daha komik hatlarından birkaçı da tamamen farklı karakterler tarafından teslim edilmiş olabilirdi. Aslında daha düz bağcıklı bir Autobot'tan daha komik olabilirlerdi. İkizlerin saf Jar Jar Binks modasında kullanımı kaç tane kullanılmış robot olduğu göz önüne alındığında talihsizdi. Sam'in oda arkadaşının cesareti hakkındaki yorum Arcee'den beklenmedik bir şekilde komik olabilirdi. Transformers 2 izle.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 13
 • 0
Yenilmezler 3 izle
Tüm Bilgiler
Yenilmezler 3 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Yenilmezler 3 izleDonma sorunu olmadan Yenilmezler 3 izle. Kendimi büyük bir çizgi roman harikası hayranı olarak görüyorum. Franchise'ın şimdiye kadarki en sevdiğim filmleri Cap. Amerikalı: Kış Askeri ve Thor: Ragnarok. Bu film Kış Askeri ve İç Savaş ile aynı adamlar tarafından yönetildiği için, bu filme gök yüksek beklentileriyle girdim. Bu özeti tutacağım: Avengers: Infinity War beni uçurdu! Beni gerçekten şaşırtan tek bir şeyden bahsetmem gerekirse Thanos'un karakteri oldu. Çok iyi gelişmiş ve süper ilginç ve karmaşık bir kötü adam yapıyor. Yenilmezler 3 sinemasını izle.Bir seyirci olarak, aslında evrenin yarısını öldürmek isteyen bir adama sempati duyabiliriz. Bu güç ya da egemenlikle ilgili değil. Bu, sonlu kaynaklara sahip bir Evren'deki yaşamı korumakla ilgilidir. Onu birkaç ilginç ahlaki ikileme yönlendiren bir hedef. Burada diğer değerlendirmeleri ile katılıyorum. Bu film, en iyi süper kahraman eğlencesinin 10 yıllık güzel bir felaketidir. Bunu düşünerek, yönetmenin bunu nasıl başardığını gerçekten anlayamıyorum. Yenilmezler 3 izle. Farklı hikaye çizgilerinden çok iyi gelişmiş karakterler, gerçek bir sinema senfonisinde birlikte çalışıyor.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 15
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 7 izle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 7 izle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Kesintisiz Hızlı ve Öfkeli 7 izleKesintisiz bir şekilde Hızlı ve Öfkeli 7 izle. Sahip olduğum filmle ilgili sorunlar: Dwayne Johnson ve Jason Statham arasındaki kavgaların başında ve bu diziyi gerçekten inciten Vin Diesel ve Jason Statham arasındaki kavgaların sonunda neden titrek bir kam. Sallanan kam yüzünden migrenim var. Dwayne Johnson sadece filmin başlangıcındaydı ve filmin geri kalanı için ayrıldı, sadece son filmde sonunda filmin sonunda göründü, keşke sadece bu filmde daha fazla olmasını diliyordu ve yapacak daha çok şeyi olurdu ama yine de performansının tadını çıkardım. Hızlı ve Öfkeli 7 kesintisiz olarak izle.Mia Toretto rolünde Jordana Brewster, karakterinin israf ettiği ve işe yaramadığı hiçbir şey yapmadığı için işe yaramaz. Karakterini neden bu filme koyduklarını bilmiyorum. Şanslı Michelle Rodriguez, Dom'un ekibindeki boşluğu yerine getiriyor. Uçan paraşütlere sahip otomobiller de filme uymuyor çünkü metal ağırlığı paraşütler bu tür metalleri tutamıyor ve bu filmde filme de zarar veren bazı gereksiz CGI kullanıldı. Bunlar benim sahip olduğum konular, Öfkeli'nin Kaderi'nin iyi bir film olduğunu duyduğumu görmek için sabırsızlanıyorum. Hızlı ve Öfkeli 7 izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 11
 • 0
Buz Devri izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Buz Devri izleDonma sorunu olmadan Buz Devri izle. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi animasyon filmlerinden biri olduğunu söylemeliyim. Ben ilk kez sevdim ama sadece birkaç hafta önce ikinci görüntüleme gerçekten takdir. Devam filminin gişede neden bu kadar iyi iş yaptığını görebiliyorum. Görünüşe göre, birçok insan bu filmi beğendi. Muhteşem bir renk paleti ve çok iyi yetişkin mizah bunu büyük bir kazanan yapar. Scat ile 3-4 dakikalık açılış sahnesi, onunla daha sonra araya girdiği gibi mükemmel. Ancak Sid tembellik filmdeki ana mizahı veriyor. Buz Devri sinemasını izle.Genellikle film boyunca söyleyecek komik şeyler var. Ray Romano filmin büyük karakteri olan mamutun sesi, kelimenin tam anlamıyla, Denis Leary kötü kötü adam döndü iyi kılıç dişli kaplan. Bu sadece mizah ve hoş renkler değil, küçük bir bebeğin birkaç zor karakteri nasıl yumuşattığına dair hoş, duygusal bir hikaye. Bu çok fazla şarkı ile kesintiye uğramaz: sadece kısa bir şarkı ve rahatsız edici, dil açısından hiçbir şey yoktur. Buz Devri izle. Daha fazla animasyon filmi bu kadar iyi olsaydı, daha fazlasına sahip olurdum.
 • 2002
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 13
 • 0
X-Men 4 izle
Tüm Bilgiler
X-Men 4 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema X-Men 4 izleDonma sorunu olmadan X-Men 4 izle. Filmin kredisine göre, hızlı hareketi izlemeyi ve eğlendirmeyi kolaylaştırıyor ve Jackman'ın bir aksiyon filmi için şaşırtıcı derecede iyi komedi zamanlaması var. Cidden olsa da, aksiyon sahneleri sırasında sette bir patlama olmalıydı çünkü aslında olabilecekleri her şeyi yok ettiler: CGI, gerçek ve her ikisi. Bu film, bu yaz filmlerde kesinlikle akıllara durgunluk veren görsel efektlerin başlangıcı. Hood, franchise'a yeni bir görsel güç veriyor ve bu filme çok daha destansı bir his veriyor - bu, içgözlemden daha gösterişli olsa bile, Wolverine için bu büyük yolculukla ilgili. X-Men 4 sinemasını izle.Şaşırtıcı bir şekilde, son, filmin en tatmin edici kısmıydı. Tüm alt alanlar birleşir, ilk üç filmin hayranlarının sonunda uygun şekilde bağlandığını fark eder ve mantıklıdır. Filmin ilk bir saati boyunca Wolverine ve Sabretooth'un rekabeti, Stryker'ın güçleri olan adamlar takımı, Wolverine'nin Kayla ile vahşi doğada romantizmi, güçlü adamlar takımına ne oluyor. Neden cehennem çocuğu Cyclops filmde ezici değil, bir şeye veya karaktere istediğiniz kadar odaklanamadığınız kadar eğlenceli değil. X-Men 4 izle. Yine de, son, en azından ortaya çıkan destansı savaş açısından garip araçları haklı çıkarıyor.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 16
 • 0
Hızlı ve Öfkeli izle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj HD 1080p Hızlı ve Öfkeli izle1080p kalitede Hızlı ve Öfkeli izle. Her yaz herkesi şaşırtan bir film geliyor. Geçen yıl Korkunç Bir Filmdi ve 1977'de Star Wars gibi bir film olduğundan eminim ve 1981'de Kayıp Ark'ın Akıncılarıydı.Şimdi Hızlı ve Öfkeli'nin Akıncılar ile aynı sınıfta olduğunu söylemiyorum. ve Star Wars, sadece aynı seviyedeki herkesi şaşırttı. F&F olay örgüsü ve diyalog konusunda kısadır ve oyunculuktan bazıları bile topaldır, ancak sızdığı şey testosterondur. Kanınızı pompalar, adrenalininizi artırır ve hızlı arabalar, seksi kadınlar ve bunun için gittiğini düşündüğüm bir değişmez Vin Diesel. Adam hakkında sadece bir şey var, gerçekten parmağını giyemeyeceğin bir şey var, ama sadece sahip. Belki karizma, belki çekicilik, bir ihtimal 80'lerden bazı aksiyon kahramanlarına benzeyen triceps ve pec levhalarıyla benziyor. Belki de hepsi budur ve belki de bunlardan hiçbiri değildir, tek bildiğim F&F'nin tam olarak olmasını umduğum şey ve daha fazlası değil. Hızlı ve Öfkeli HD 1080p izle.Film, cesur ve sevindirici ucuz bir heyecan, Rob Cohen'in yüksek oktanlı sıcak otomobili bu günlerde gerçek bir nadirlik, gerçekten iyi bir sömürü, eğer hala varsa sürücü araçlarına hükmedecek bir şey. İyi bir Aksiyon filmi. Geleneksel bir plan sunuyor ancak hikayeyi, kitleyi çeken ve hikayelerini önemseyen iyi gelişmiş birincil karakterlerle dolduruyor. Filmde, iyi ve kötü arasındaki çizgi, sonunda, karakterlerin yasaların hangi tarafını eve çağırdığı önemli olmayan noktaya kadar bulanıklaşır. Bu filmi ölümüne seviyorum! Dizi serisinde en sevdiğim 3d film. PG filmi için bile kıç tekmeliyorlar! Hızlı ve Öfkeli izle.
 • 2001
 • ABD,Germany
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 26
 • 0
Korku Seansı 2 izle
Tüm Bilgiler
Korku Seansı 2 izle Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Kesintisiz Korku Seansı 2 izleKesintisiz bir şekilde Korku Seansı 2 izle. The Conjuring serisi ile ilgili şey, ilk birkaç sahnede klasik çığlık atması ve oradan yukarı doğru çalışmasıdır. Conjuring kesinlikle on yıllardır en mükemmel korku filmlerinden biri olarak hatırlansa da, devamında normalde gerne içinde görülmeyen ekstra iyi yapılmış sahneler sağlayarak daha iyi bir iş çıkarıyor. Ama korkutmaya ne dersin? Korkutucu mu? Kesinlikle evet. İlk ile karşılaştırmak zahmet etmeyin. Sadece filmin tadını çıkarın ve kendinizi son ana kadar nefesinizi tutarken bulacaksınız. Vera Farmiga mükemmeldi. Varlığı o kadar güçlü ve güçlüydü ki, izleyiciyi her türlü duygudan çekmeyi başardı. Patrick Wilson da gerçekten harikaydı. Filmde burada ve orada bir devam filmi hakkında bazı küçük ipuçları var. Bu ikisi yıldız olmaya devam ederse, bunun başka bir başyapıt olacağından şüphe yoktur. Korku Seansı 2 kesintisiz olarak izle.The Conjuring 2, korkuları içeri sokmak için zaman kaybetmez. Yani, hareket halindeyken, bunun ne kadar kalın olduğunu, ne için bir arka plan verildiğini takip etmek. Warrens, İngiltere adına, Enfield, İngiltere'de bir medya fırtınası yaratan paranormal bir etkinliği araştırmak için kilise adına gönderilir ve ilk filme göre, duruma göre sihirlerini yapmaya çalışırlar. Bir kez daha, bir aile perili oluyor ve akıl sağlığı ve yaşamlarından korkuyorlar. Korku Seansı 2 izle. Bu sefer birkaç yeni bükülme var, bu yüzden hepsi daha önce olduğu gibi çalmıyor, ancak formattan tamamen ayrılmıyor, bu da yerlerde biraz daha sürükleyici olabilir.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 34
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 2 izle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 2 izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Çevirisiyle Hızlı ve Öfkeli 2 izle720p görüntü seçeneğiyle Hızlı ve Öfkeli 2 izle. Vin Diesel'in yokluğu bu filmde çok iyi hissediliyor, çünkü Paul Walker ve orijinal filmde harika bir takımdı. Bu filmi ilk gördüğümde isteyip istemediğimden emin değildim, ama Paul Walker, Roma oynayan Tyrese Gibson gibi hala harikaydı. Bu filmden sonra, hiç kimse Vin Diesel'den değil, Hızlı franchise'ın geleceğinden emin değildi. Bu filmden, Brian O'Connor ve Roman Pearce'a gelecekteki taksitler için arka plan veren harika bir hikaye var. Bunların hepsi 2009 filmi Hızlı ve Öfkeli ile sona eriyor. Şunu söylemeliyim ki, Carter Verone'nin yatına atlamayı gerçekten çok beğendim, bu gerçekten muhteşemdi. Bunu düzeltmek için ne kadar sürdüğünü merak ediyorum. Ve arabadaki fırlatma koltukları! Ah! Genel olarak, 2 Hızlı serinin en iyi değildi, ama yine de gerçekten iyiydi. Hızlı ve Öfkeli 2 dublaj çevirisiyle izle.Bu film asla arabalarla ilgili değildi, ama aslında hızlı arabalarla kirli çamaşır paralarını kaçıran bir suç lordunu aşağı çekmekle ilgiliydi. Burada nihayet ilk kez Roman Pearce ile tanışıyoruz. Brian'ın geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi oluruz. Sonunda Brian'ın neden ilk filmde Dom'u bıraktığını öğreniyoruz. Aksiyon dizileri ve hızlı arabalar da harika, bu yüzden sorunun ne olduğunu bilmiyorum ?! 2 Fast 2 Furious, John Singleton tarafından yönetilen 2003 Amerikan aksiyon filmidir. Hızlı ve Öfkeli bayisinin ikinci taksitidir. Hızlı ve Öfkeli 2 izle. Brian O'Conner eski arkadaşlarıyla Roman Pearce ile bir araya geldi ve Miami merkezli uyuşturucu lordu Carter Verone'yi düşürmek için gizli ABD Gümrük Servisi ajanı Monica Fuentes ile beraber çalışıyor.
 • 2003
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 29
 • 0
Ip Man 4 – Yip Man 4 izle
Tüm Bilgiler
Ip Man 4 – Yip Man 4 izle Dram Filmleri, Spor Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj HD 1080p Ip Man 4 - Yip Man 4 izle1080p kalitede Ip Man 4 - Yip Man 4 izle. Diller arasındaki sürekli değişiklikler, beyaz insanların hiçbiri hareket edemez, bu yüzden kendimi bütün zaman kandırıyor buluyorum, sanki bu insanlar için amatör dramatik varilin tabanını kazıyorlar ve tüm filmin dikkatini dağıtıyorlar. Dövüş sahneleri gülünç hale geldi, önceki filmleri yapmak için sürekli bir teklif, Bay Yip Man'ın havada birkaç kez kaydığını görmekle birlikte, harika yapmak için ilk filmde buna ihtiyacınız yoktu, neden şimdi? Şimdi propaganda hareketinden başka bir şey olmayan arsa üzerine, Çin filmleri Çinlilerin zorbalık ve ırkçılığın kurbanı olduğu hakkında konuşurken Yighir Müslümanları yeniden eğitim kamplarına kilitlediklerinde yutmakta zorlanıyorum ve işlerine siyahların girmesine izin verilmediğini belirten işaretler. Ip Man 4 - Yip Man 4 HD 1080p izle.Bunun da ötesinde, tüm film, HER tek beyaz kişinin hatasız ırkçı olduğu ve Çinli insanlardan nefret ettiği önermesine dayanıyor, eğer Bruce bu kadar ünlü olmazsa. Tarihsel olarak da konuşursak, bu film yanlış, Yip Man bu film tabanlı bir zamanda 71 olurdu ve henüz o kadar yıkılmaz, Bruce vb.Ile tanışmak için Amerika'ya seyahat etmeyi göz ardı etmeye istekliyim Yip de asla Çince olmayan bir öğretmenin hayranı değildi, Hong Kong'daki VTAA'daki oğul sınıflarına katıldıktan sonra, hala beyaz insanlara karşı bir önyargı. Ip Man 4 izle, Yip Man 4 izle.
 • 2019
 • Hong Kong
 • 1080P
 • IMDb 7
 • 14
 • 0
Extraction izle
Tüm Bilgiler
Extraction izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Extraction izle720p görüntü seçeneğiyle Extraction izle. Kusursuz bir film değil, ama kesinlikle iyi bir film. Aksiyon dizileri muhtemelen benim için filmin en önemli olayıydı. Genellikle iyi aksiyon dizilerini takdir eden, hatta fark eden biri değilim, ama bir şey söyleyen bu filmle yaptım. Beni gerçekten havaya uçuran bir dizi var. Oldukça uzun bir süre devam eden ve arkasında inanılmaz bir yaratıcılığa sahip tek adımlık bir dizidir. Kesinlikle filmin en önemli noktası. Chris Hemsworth bu rolde evde haklıydı. Çok fazla konuşma yapmak zorunda değil ve sadece eylemlerinin kendileri için konuşmasına izin verebilir. Bu filmdeki bazı dublör çalışmaları kolay olmazdı. İşleri yavaşlatması ve garip sahnede biraz diyalog kurması gerektiğinde bunu yeterince yapıyor. Extraction Altyazılı çevirisiyle izle.Tüm film yakın dövüş çekimleriyle dolu. Çok fazla eylemden hoşlanan biri için harika ama filmlerde bir hikaye arayan biri için bu filmi kavramaya çalışırken zorlandım. Kelimenin tam anlamıyla Bangladeş gibi fakir bir ülkenin binlerce elit kuvvetini, bir generali kaybettiğini ve sadece bir gangsteri desteklemek ve kaçırılan çocuğunu kaçmasını önlemek için tüm şehri dağıttığını gösteriyor. Extraction izle. Görünüşe göre Bangladeş, ne olursa olsun gangsterlere yardım etmek için tüm savaşa girdi. Bu mantığı bir kenara bırakın ve hızlı tempolu, aksiyon dolu bir video oyunu olarak filmin tadını çıkarabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 72
 • 0
Buz Devri 2 izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri 2 izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sürümüyle Buz Devri 2 izleTürkçe dublaj olarak Buz Devri 2 izle. İlk Buz Devri'ne benzer şekilde, devam filmi için tanıtım malzemesi önceden tiyatro yolunda ve Scrat karakterinin nezaketiyle, o zor meşe palamuduna ulaşma alışkanlıklarına kadar. Burada, Scrat filmi açar ve birincinin stilini taklit ederek, gülmenin çoğunu, aynı zamanda ana kadrodan gerçek sahnelerden bir ara olarak sağlar. Tarih öncesi hayvan çetemiz geri döndü - Mamut Manny, Sid the Sloth ve Diego Saber-tooth Tiger. Sid'in erken çocukluk işine girdiğini ve tarih öncesi velilerin genç zihinlerini eğittiğini öğreniyoruz. Ancak, bu filmin orijinalinden bir şekilde daha koyu olduğunu hissettim. Buz Devri 2 dublaj sürümünü izle.Orijinal umutla uğraşan bir şey olsa da, bu yok olma, felaket ve ölüm ortamına sahipti. Yaşadıkları vadi, küresel ısınma sayesinde eriyen buz tarafından tehdit ediliyor. Böylece tüm hayvanlar, onları gelecekteki büyük sellerden kurtaracak olan söylentiler gemisine bir kurtuluş yolculuğuna çıkarlar. Buz Devri 2 izle. Yol boyunca üçlümüz, 2 Possums Crash ve Eddie ve bir başka, ama dişi mamut içeren, oyuncu kadrosunu genişletmek için eklenen başka bir üçlü karakterle buluşuyor.
 • 2006
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 9
 • 0
X-Men 7 izle
Tüm Bilgiler
X-Men 7 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj HD 1080p X-Men 7 izle1080p kalitede X-Men 7 izle. Aktörler harika. Fassbender ve McAvoy hala muhteşem performanslar sergiliyorlar, bu arada Stewart ve Mckellen üçlemede olduğu gibi mükemmel yansımalarını veriyorlar. Hugh Jackman nihayet karakterini son filmlere kıyasla gerçek bir önemli olarak bulur. Wolverine / Logan nihayet bu filmde, onu tekrar sevmek için solo maceralarından rahatsız olabilecek herkese yardımcı olacak uygun bir tedaviye sahip. Şüphesiz altıncı olan muhteşem ve yetenekli bir Mystique ile hikayenin beş ana yıldızı. X-Men 7 HD 1080p izle.Diğer aktörler iyi performanslar yaptılar ve hikayenin şaşırtıcı finale kadar geçişini mümkün kıldılar. Avengers ile çok fazla karşılaştırma yapıldı. Size tüm saygımla bir şey söyleyeyim. Bunu gerçekten daha iyi buldum. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek hayranları ve sinemaseverleri memnun edecek ve franchise'a taze kan ve neşe katacak. Bu filmlerde müthiş bir zaman. Görme fırsatını kaçırmayın. X-Men 7 izle.
 • 2014
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 15
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 4 izle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 4 izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Hızlı ve Öfkeli 4 izleDonma sorunu olmadan Hızlı ve Öfkeli 4 izle. Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Jordana Brewster'ın rollerini köklerine geri döndürdüklerini seviyorum. Bu, dizideki dördüncü en sevdiğim en iyi film, bu film baştan sona kadar bir koltuk. Bu film beni baştan sona eğlendirdi. Tabii biraz fazla getirildi, ama kimin umurunda? Bu bir film ve kesinlikle bazı insanların söylediği kadar kötü değil. Ayrıca, bir film izlemenin asıl amacı, gerçeklikten kaçmaktır, bu yüzden insanların filmler gerçekçi olmadığında neden şikayet ettiklerini anlamıyorum. Son on yılda en popüler ve karlı aksiyon serilerinden biri haline gelmesine yardımcı olan bir ton kayması ile franchise için NOS'un sinematik bir eşdeğerini sağladı. Mükemmel fiske. Orta ikisinden çok daha iyi. Unutmayın o filmler oldu. Bu orijinal 4 ile birlikte çok daha iyi aktörler ile duvar eylem iyi topları oldu. Hızlı ve Öfkeli 4 sinemasını izle.Dom Toretto ve Letty Dominik Cumhuriyeti'ne kaçtılar ve suç yollarına devam ettiler. Fakat polisler Dom'a yaklaştığında, Letty dahil her şeyi geride bırakmaya karar verir. Daha sonra, uyuşturucularını sınırdan sürmek için sokak yarışçıları kullanan uyuşturucu baronu Braga için çalışırken Letty'nin öldürüldüğünü bulur. Letty'nin Brian O'Conner için muhbir olarak çalıştığını bilmiyor. Şimdi Dom ve Brian, grubuna şoför olarak sızarak Braga'yı almaya çalışıyorlar. Aile geri döndü ve film çok daha iyi. Yönetmen Justin Lin Tokyo Yarışı'ndan sonra geri döner. Franchise, Vin Diesel'in varlığını gerçekten kaçırdı. Sadece küçük hayal kırıklığı araba kovalamaca vardır. Onlar iyi ama harika değiller. Daha iyi olabilirler. Hızlı ve Öfkeli 4 izle. Filmde çok erken Letty'yi kaybetmek de üzücü. Enerjisini özlüyor.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 31
 • 0
X-Men 5 izle
Tüm Bilgiler
X-Men 5 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sürümüyle X-Men 5 izleTürkçe dublaj olarak X-Men 5 izle. Hevesli komik fanın bu filme yaklaşırken yapması gereken bir şey, kendilerini neredeyse tüm kurulan dört renkli X-Men sürekliliğinden tamamen boşaltmaktır. Oh, bazıları ayılar, ama genel olarak bu tamamen yeni bir kökeni hikayesi, destansı oranların yeniden başlatılması ve yine de çok akıllıca yapılan bir retcon ve karmaşık ilişkilerin ve mantıklı motivasyonun bu kadar lezzetli bir karışımını sunan bir retcon. Mystique'in iyi tarafa sahip olması ya da bir CIA ajanı Moira McTaggert'a sahip olmanın doğasında var olan birçok farklılığın önemli olmadığı. X-Men 5 dublaj sürümünü izle.McTaggert'tan bahsetmişken, Rose Byrne hem çekici hem de ikna edici bir rol oynar ve neredeyse diğer tüm aktörler mükemmeldir, neredeyse neredeyse güçlü bir şekilde söylenebilir. McAvoy, Charles Xavier'e hem nezaket hem de naifet ile güzelce karıştığı bir çeşit şaşırtıcı cazibe getiriyor ve Michael Fassbender'ın yeni doğmuş Magneto durmaksızın, hatta yürek parçalayıcı. Onların kimyası elektriktir - onlarınki, ekranın uzun zamandır gördüğü en çok yönlü ve samimi bromilerden biridir. X-Men 5 izle.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 13
 • 0
Yenilmezler 2 izle
Tüm Bilgiler
Yenilmezler 2 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Yenilmezler 2 izleDonma sorunu olmadan Yenilmezler 2 izle. Bu film eğlenceli, patlamış mısır, Aksiyon ve eğlenceli aksiyon devamı filmi. İlkini seviyorum ama bunu çok daha çok seviyorum. İlk izlediğimde, bu filmi hiç beğenmedim, benim için işe yaramadı, ancak bu filmin ikinci kez harikaydı ve en sevdiğim MARVEL süper kahraman filmlerinden biri oldu. Bu filmi ilk Avengers'dan daha çok seviyorum. James Spader filmi benim için yaptı! Loki'den çok daha iyi. James Spader ve Robert Downey Jr. 1985'te Tuff Turf adlı bir genç filmde birlikte oynadılar ve 30 yıl sonra bir MARVEL çizgi roman süper kahraman filminde rol almak için birlikte çalıştılar. Tuff Turf'u seviyorum ama Avengers: Age of Ultron benim için çok daha iyi bir film. Yenilmezler 2 izle sinemasını izle.Bu filmi çok seviyorum ve hiçbir zaman tepki vermeyeceğim. Joss Whedon istediğim her şeyi netice verdi. Bu ve ilk film tüm zamanların en iyi 10 filmimde. Bu evren için uzun süre bekledim ve her dakikasını seviyorum. Süper kahraman filmleri her zaman çıkıyor ama böyle bir şey filmler hakkında sevdiğim şey. Konu: Tony Stark, dünyayı korumak için Ultron Programını oluşturur, ancak barışı koruma programı düşmanca hale geldiğinde, Avengers neredeyse imkansız bir düşmanın alması için harekete geçer. Dünyanın en güçlü kahramanları, dünyayı küresel yokoluştan korumak için bir kez daha bir araya gelmelidir. Yenilmezler 2 izle.
 • 2015
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 16
 • 0
Senden Beş Adım Uzakta izle
Tüm Bilgiler
Senden Beş Adım Uzakta izle Dram Filmleri, Romantik Filmler 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj HD 1080p Senden Beş Adım Uzakta izle1080p kalitede Senden Beş Adım Uzakta izle. Ben karısı ya da kız arkadaşı tarafından bazı cheezy romantizm fiske görmek için sürüklenen ve zorlukla eylem odaklı bir şey için bitişik tiyatroya ördek denemeden bu çocuklar yazmak için mecbur hissediyorum. Bu şekilde izledim, ama Tanrı'ya karşı dürüstüm. Kredi vadesi geldiğinde kredi vermem gerekiyor. Genellikle kalp atışları için düz gitmeye ve seyircideki her kızı çantadaki acil kleenex saklamasına gitmeye zorlayan filmler konusunda çok alaycıyım. O manipüle edilme duygusundan nefret ediyorum. Five Feet Apart izle aslında tüm önemli seviyelerde çok iyi çalışıyor. Kistik fibrozis yaygın bir hastalık değildir ve kesinlikle ona aşina değildim. Senden Beş Adım Uzakta HD 1080p izle.Fakat senaryo ve aktörler durumu şaşırtıcı bir hassasiyetle ele alıyor. Duygusal bir tren kazasının odağı yapmaktan ziyade, hiç kimse onlar için üzülmek için fazla mesai yapmıyor gibi görünüyor. Aksine, filmin açılış sahnelerinden çok önce durumu çeşitli şekillerde kabul eden şaşırtıcı derecede çekici bir genç grup görüyoruz ve sempatimizi istemeden yaşamla ilerleyecekler. Haley Lu Richardson ve Cole Sprouse arasında bu türde hatırladığım en inandırıcı eşlemelerden biri olması gereken ciddi bir kimya seviyesi var. Senden Beş Adım Uzakta izle. Aralarındaki büyüyen kıvılcımlar, bu gerçekten zayıflatıcı genetik durumu doğru bağlamda etkili bir şekilde yerleştirir.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 11
 • 0
Buz Devri 3 izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri 3 izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Kesintisiz Buz Devri 3 izleKesintisiz bir şekilde Buz Devri 3 izle. Uzun zamandır bir filmde çok fazla gürültülü anlar yaşamadım. Buz Devri aile destanının bu 3 taksitinde sözlü ve görsel öğütlerin eşit bir karışımı var, hepsi hackneyed yerine taze ve hepsi çalışıyor. Mamutlar çağında geçen bir filmin eski kırmızı tel ve mavi tel zaman bombası senaryosunun bir parodisini yapabileceğini düşünemezsiniz, ancak bunu yapmanın ustaca bir yolunu bulurlar. Şimdi aramızda yaratılışçılığa avlanmayanlar, mamutların çok büyük memeliler olduklarının farkındalar, dinozorların sonuncusu ise 65.000.000 yıl önce soyu tükendi. Peki arsa bir arada yaşamalarını nasıl açıklıyor? Buz Devri 3 kesintisiz olarak izle.Görünüşe göre, isimsiz buzun altında tüm bu gizli tropikal dünya var ve kahramanlarımız tam anlamıyla içine düşüyor. Birden bire mamut Manny ve hamile eşi Ellie, onlar gibi sadece dünyanın en büyük yaratıkları değil, aynı zamanda Baba'ya bakmak zorunda olan Mama T. Rex'e kıyasla oldukça minyon olduğunu keşfederler. . Aslında hiç kimsenin yenmediği diş ve pençe kırmızı klasik bir doğa hikayesi. Buz Devri 3 izle.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 11
 • 0
Transformers izle
Tüm Bilgiler
Transformers izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Çevirisiyle Transformers izle720p görüntü seçeneğiyle Transformers izle. 1980'lerde büyüdüğümde Transformers'ın çocuğu değildim ve sanırım 2007 yazında yakaladığımda Michael Bay'in filminde o kadar da zor değildim. İlk kez filme giriyorum, tek karakterler Adıyla Optimus Prime, Megatron ve Bumblebee olduğunu biliyordum. Yani, fanboy zihniyeti olmadan, filmin tadını olduğu gibi çıkarmayı başardım ve yaptım. Eğlenceli bir aksiyon filmi ve yılın en iyi patlamış mısır filmlerinden biri olduğunu düşündüm. Hasbro oyuncak çizgisine ve bunun sonucunda canlandırılan dizi-çizgi romanlara dayanan film, Camaro'nun şekil değiştiren bir uzaylı robot olduğunu keşfeden lise öğrencisi Sam Witwicky'yi takip ediyor; Yakında Autobotlar ve Decepticon'lar arasındaki savaşın ortasına getirilir ve canlı robotlardan oluşan bir ırkın savaşır. Transformers dublaj çevirisiyle izle.Dürüst olalım. Bu film hakkında önemli olan tek şey özel efektler ve aksiyon sahneleridir. ILM, bu filmdeki Transformers ile harika bir iş çıkardı. Robotlar muhteşem görünüyor ve dönüşümleri kusursuz. Bazı klasik hayranların tasarımlarından memnun olmadığını duydum, ancak dev dövüş robotlarına ne gerçekçilik eklediklerini iyi bir iş çıkardıklarını hissettim. Eylem dizileri beklendiği kadar bol değil, ama şikayetçi değilim. Denize binmeden ve hikayeyi boğmadan yeterli aksiyon sahnesi olduğunu hissettim. Transformers izle. Savaşlar destansı hissediyor ve hızlı atlama kesintileri içinde yoğun bir şekilde düzenlenmiyor, böylece neler olduğunu anlayabiliyorsunuz.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 13
 • 0
Karmakarışık – Tangled izle
Tüm Bilgiler
Karmakarışık – Tangled izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Alternatifiyle Karmakarışık - Tangled izleTürkçe olarak Karmakarışık - Tangled izle. Disney prenses filmlerinin büyük bir hayranı olan kız arkadaşım tarafından izlenmeye sürüklendi. Sonunda geçen gün verdim ve yaptığım için çok memnunum. Film muhteşem görünüyordu, animasyon yerinde; tüm klasik Disney hissine tutunarak. Ana karakterler son derece sevimli. Repunzel tipik Disney prenses tarzı karakterin: tatlı, komik, Eugene, aka Flynn Rider, gösteriyi benim için çaldı, ama belki de biraz cinsiyete karşı önyargılıyım. Yine de, onun zekasını ve mizahını inkar edemezsiniz. Karmakarışık - Tangled Türkçe alternatifiyle izle.At Maximus hayvan yardımcısı rolünü mükemmel bir şekilde doldurur; Donkey kadar iyi konuşmasa bile Shrek'e iyi geldi. Arsa nispeten tahmin edilebilir olsa da, yine de oldukça keyifli bir filmdi. Kendimi sadece parçalardan sıkıldım bulamadım ve beklediğimden çok daha fazla gülüyordum. Bu film anında bir klasik ve sadece kızlar arasında değil, çok çeşitli izleyicilere hitap etmek istiyorlarsa, animasyon masallarının nasıl olması gerektiğine mükemmel bir örnek. Sonu tatlıydı ve herkesi mutlu etmeli. Bu filmde benim gibi 18 yaşındaki bir adam da dahil olmak üzere her yaş için yeterince eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Karmakarışık izle, Tangled izle.
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 11
 • 0
Transformers 3 izle
Tüm Bilgiler
Transformers 3 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Sinema Transformers 3 izleDonma sorunu olmadan Transformers 3 izle. Öncelikle, görsel efektler inanılmaz. Hem transformatörler, eylem-dövüş sahneleri ve daha genel manzara çekimlerinde gördüğüm en iyi olmasa da, en iyilerinden biri decepticonlar tarafından saldırıya uğradığı zaman Chicago'nun görüşleri harikaydı. Tiyatroda 3D olarak izledim ve muhtemelen gördüğüm en iyi 3D efektler ve 3D kameraların en iyi kullanımıydı ve buna 3D olarak gördüğüm Avatar da dahil. Michael Bay'in gerçekten iyi olduğu şey bu ve bu film onun görsel efektler ve kompozisyon konusunda uzmandır. Transformers 3 sinemasını izle.Senaryo harika değil. Başladığı zaman, düşündüğümüzden çok farklı olan orta derecede karmaşık bir hikayeye güzelce gelişebilir gibi görünüyor, ama sonunda çok fazla değil bundan oluşur ve arsa nispeten doğrudan ve üstte. Bununla birlikte, biraz daha karmaşıklık veya duygu sunan birkaç iyi anı var ve yine de filmi ince, karmaşık ve nüanslı bir arsa umuduyla izlemedim. Transformers 3 izle.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 10
 • 0
X-Men 1 izle
Tüm Bilgiler
X-Men 1 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj Çevirisiyle X-Men 1 izle720p görüntü seçeneğiyle X-Men 1 izle. İşte türü başka bir seviyeye taşıyan bazı filmler. Bu film kesinlikle süper kahraman türünde bunu yapacak. İyi: Konuşabileceğim bir sürü iyi şey var. Bryan Singer, böyle bir deneysel filmin nispeten zayıf senaryosunu düşünerek hikayeyi anlatmak için elinden geleni yapıyor. Bu, YIL'da ilk kez bir süper kahraman filminin ciddiye alınmasıydı. Bu filmden önce karakterlerin hiçbirine giriş yapılmadığı göz önüne alındığında, onları ilginç hale getirmek gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Ayrıca, daha sonra gelen birçok filmin ayrılmaz bir parçası olan Eric ve Xavier arasındaki çatışmayı kurar. Bahsetmemek gerekirse, özellikle Wolverine'nin karakter tanıtımı inanılmazdı. Her birisine verilen ve filmin arkasına geçmeye yetecek temel karakterizasyonu anında biliyoruz. X-Men 1 dublaj çevirisiyle izle.Hugh Jackman, Wolverine rolü için en uygun seçim oldu ve önümüzdeki 17 yıl boyunca kanıtladı. Her aktör rollerinde iyi bir iş çıkardı. Ayrıca, sosyal temalar söz konusu olduğunda X-Men filmlerinin en iyi süper kahraman filmleri olduğuna inanıyorum. Farklı dünya görüşlerine sahip iki arkadaşın ilkinin birbiriyle çatıştığını görüyoruz. Şu anda inanılmaz derecede bayatladı, ancak o zamandan sonra ve özellikle Birinci Sınıf ve DoFP'den sonra diğer bazı filmleri görmek harikaydı. İnsanlar tarafından kabul edilmeyi isteyen mutantlar ve insanlığı yok etmek isteyen diğer mutantlar - diğer süper kahraman serileri böyle bir tema ya da benzer bir tema verdi? X-Men 1 izle. Bu film, Infinity War, Civil War, Endgame, Batman Begins ve The Dark Knight gibi filmler çekmemizin sebebidir. Bunları ilk X-Men filmine tercih etsem de, türü tekrar yola çıkarmasaydı, bu tür filmleri asla kazanamazdık.
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 10
 • 0
12

Profesyonel şekilde hazırladığımız sitede yer alan film önerileri takipçilerimiz tarafından da büyük beğeni kazanmaktadır. Site üzerinden izleyeceğiniz bütün yabancı filmler yüksek kalite içermektedir. Filmlerin kalitesi sitenin başarısıyla da doğru orantılıdır. Uzun yıllardan beri alt yapı çalışması gerçekleştirerek sektörde yerini alan site, takipçileri için kalitesinden taviz vermiyor. Kalitesinden taviz vermeyen film sitesinde onlarca hatta binlerce yabancı filmi bir arada bulabilirsiniz. Kendi çabalarımızla oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz yabancı film sitesinde yok yok denilebilir. Sitemiz takipçilerimizin taleplerini karşılayabilmek için bütün ayrıntılar dikkate alınarak kurulmuştur. Kurulduğumuz ilk günden beri kendimizi geliştirerek daha kaliteli seyir hizmeti almanızı hedef edindik. Hedefimize yüksek kalitemiz ve başarımız sayesinde eriştiğimizi düşünüyoruz.


Yabancı filmlere karşı olan hayranlık günden güne artış gösterirken bu filmleri izleyebileceğiniz platformlarda da çoğalma gözlemlenmektedir. Sektörde yer alan onlarca yabancı film sitesi izleyicilerin beklentisini tam anlamıyla karşılayamamaktadır. Sitemiz karşılanamayan beklentileri zirvede yaşatmak için kurulmuştur. Talep edilen bütün beklentileri kusursuz şekilde karşılayarak ne kadar kusursuz olduğumuzu kanıtlıyoruz. Film öneriler de alan sitemiz sizler için geniş bir platform oluşturmuştur. Film önerileri sayesinde sitemizde bulunan yabancı filmlerin kategorisi de artmaktadır.


Yabancı film önerilerimiz sayesinde sitemizde bulunan takipçiler daha kolay tercih yapabilmektedirler. Sitemizin sağladığı avantajlar tabi ki bununla sınırlı değildir. Çok seçenekli seyir keyfi için çabalarımızı sınırlandırmıyoruz. Sitemizde yer alan takipçilerimizin tamamına hitap edebilecek seçenekler oluşturuyoruz.


Çok seçenekli yapımız sayesinde daha geniş takipçi kitlesine ulaşarak dev bir firma haline geliyoruz. Sitemiz arşiv başta olmak üzere birbirinden çeşitli seçenekler vaat ediyor. Film arşivi sayesinde site üzerinden beğenilen yabancı filmler kolay ulaşılabilir bir hal alıyor. Film önerileri kolay ulaşılabilirliğin ana temasını oluşturmakla birlikte daha kullanışlı bir platforma zemin hazırlıyor. Arşivleri takipçilerimiz oluşturabileceği gibi sitemiz de özel arşivlere yer veriyor. Çok izlenen ve çok beğenilen yabancı filmleri bir araya toplayarak daha kaliteli hizmetler vermeyi amaç ediniyoruz. Takipçilerimizin de beğeniyle karşıladığı arşiv hizmetlerimizde sınırları aşıyoruz.


İzleyin Dediğimiz Film Önerilerimiz


Kaldığı yerde devam eden film platformumuzda zaman kaybı yaşamanız engelleniyor. Sebebi her ne olursa olsun filminiz yarıda kaldığında tekrar başa sarmanıza gerek kalmıyor, çünkü filminiz kaldığı yerden devam ediyor. Büyük bir profesyonellikle kurulan sitemiz takipçilerimizi her açıdan düşünerek güncellemeler yapmaktadır. Siteye giriş yaptığınız an itibari ile yarıda bıraktığınız filminiz gösterime hazır hale gelerek izlenmeyi bekliyor. Site bu avantajla takipçilerinin beğenisini kazanarak daha iyi seviyelere yükseliyor. Uygulama avantajları arasında takvim seçeneği de yer alıyor. Tıpkı film önerileri gibi takvim seçeneği de ilgi çekiyor. Takvim sayesinde hangi filmin ne zaman izlendiğini kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda takvim seçeneğinde filmin vizyona giriş tarihi de yer alıyor. Takipçiler için kusursuzluk barındıran içerikler oluşturuluyor.


Sitede yer alan bütün yabancı filmlerin izleyicileri binleri aşarak milyonlara dayanmaktadır. Bu düzeyde popüler olan yabancı dizilere son derece kolay şekilde ulaşmak sizlerin en doğal hakkıdır. Sitemiz bu hakkı inanılmaz fiyatlarla ayağınıza kadar getiriyor. Sitemizin profesyonelliği kadar fiyatları ön plana çıkıyor. Kusursuz şekilde dolu dolu içeriklere sahip olan sitemiz daha fazla takipçiye hitap edebilmek adına dönemsel olarak indirimler ve kampanyalar da düzenliyor. Söz konusu kampanyaları ve indirilmeleri kusursuzluk barındıran sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Film önerileri sitemiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ya da işlevsel yönlerini öğrenmek için ücretsiz şekilde ziyaret edebilirisiniz.

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.