1. Sherlock izle

  Sherlock izle

  İMDb : 8.4 4 Sezon  -   12 Bölüm

  Türkçe Altyazılı HD 1080p Sherlock izle


  1080p kalitede Sherlock izle. Birisi bana Sherlock'u işaret ettiğinde BBC'de yeni bir dizi, en azından söylemek gerekirse, biraz şüpheliydim. Bunun üzerine, bu Sherlock'un 2010 senesinde Londra'da yaşadığı ve Blackberry'sinde manifatura düştüğü ve bir web sitesine ev sahipliği yaptığı söylendi? Renk karıştı beni! Ama ona bir görünüm verdim. Ne kadar kötü olursa olsun Holmes. Ekranda bir trençkotta sırık gibi genç bir adam görünüyor, Sherlock Holmes olduğuna inanmam gereken nikotin yamaları üzerinde yükseliyor mu? Bu, benim en sevdiğim pipo sigara içmekten çok, Holmes avcılığı kapağının olabildiğince Holmes imgesiydi. Gözlerimi yuvarladım bu sevimsiz olacak. Ama sonra hızlı bir sırayla hantal genç Holmes John Watson ile ilk toplantısında onu, mesleğini, kardeşiyle ve kardeşinin medeni haliyle ilişkisini anlatıyor. Hepsi cep telefonuna bir göz atıyor. Sonunda bağlandım. Bu Sherlock Holmes'un içinden geçiyor. Sherlock HD 1080p izle.


  Ve özünde Sherlock neden bu kadar çok iyi. Holmes, Viktorya dönemi kostümleri ve gizemlerin ortaya çıktığı çevre ile ilgili değil. Hikayeleri, birçok neslin tanımlayıcı gizemli romanları yapan karakterler ve olaylar hakkında. Steven Moffat ve Mark Gatiss'in Conan Doyle'un usta dedektifi devralması Sherlock Holmes'un özünü muhteşem bir şekilde yakalar. Hikayeler aslında aynıdır ama çağdaş bir bükülme verildi. Başlangıçta sevimsiz olacağını düşündüğüm bu çağdaş yaklaşım ikilinin örnek yaratıcılığını gösteriyor. Modern görünüm Sherlock Holmes'un özünden bir şey almaz buna ekler. 90 dakikalık üç bölüm, zekanızı hızla zorlayan ve daha fazlasını istemek için nefes alan bir nefes alır. Sherlock izle. Bölümler belirgin bir şekilde karanlık ve acımasız ortamlara sahiptir, ancak deneyimi tamamen tatmin edici hale getiren alaycı mizah anlarıyla doludur. Sahnelerde görüntüleri ve görsel işaretçileri kullanma kavramı, Holmes'un mükemmel çıkarımlarını mükemmel hale getirmesi ve izleyicinin as dedektifini görmesine ve düşünmesine yardımcı olmasıydı.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.4   121

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram Dizileri , Gizem Dizileri , Suç Dizileri
  •  Orjinal Adı: Sherlock
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.07.2010
  •  Bölüm Süresi: 90 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.bbc.co.uk/programmes/b018ttws
  •  Kanal: BBC One
Background
 1. Sherlock 1. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sherlock 2. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sherlock 3. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sherlock 4. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.