1. House of Cards izle

  House of Cards izle

  İMDb : 8.1 6 Sezon  -   73 Bölüm

  Türkçe Altyazılı Çevirisiyle House of Cards izle


  720p görüntü seçeneğiyle House of Cards izle. Game of Thrones veya The Walking Dead gibi muhteşem prodüksiyon değerleriyle muhteşem TV şovlarını seviyorum, ancak şunu söylemeliyim: Kartlar Evi'nin çene bırakan görüntülere veya korkunç makyaj efektlerine çok az ilgisi olmasına rağmen, HBO ve AMC'nin aksiyon ağır amiral gemileri olarak sizi koltuğunuza yapıştırmak için heyecan verir. Yazarların, yönetmenlerin ve oyuncuların yeteneklerinin, çoğunlukla konuşan insanlardan oluşan bir şovun, daha önce bahsettiğim şovlar kadar aşırı izlemek için en iyi aday olduğunu, yani Henüz izlemeye başlamamalısınız: Dikkatli olun: House of Cards son derece bağımlılık yapıyor. House of Cards Altyazılı çevirisiyle izle.


  Gösteri, 1990'dan beri aynı ismin alkışlanan BBC mini serisine dayanıyor, ancak orijinal gösteri İngiliz siyasetinin iç çalışmalarına odaklanırken, yeniden yapılanma tamamen ABD merkezli ve güce aç kongre üyesi Francis Underwood'un yükselişine odaklanıyor Kevin Spacey tarafından canlandırılıyor. Yüzeyde şov, kesinlikle olduğu gibi politik bir drama gibi görünebilir, ancak aynı zamanda bundan çok daha fazlası. Kartlar Evi çok sayıda türü birleştirir; bu bir gerilim, bir aşk hikayesi, siyah bir komedi ve hiciv ve ABD siyasetinde çok ilginç bir ders, yaratıcı Beau Willimon'un konuyla ilgili derin bilgisi verildi, muhtemelen inanmak istediğimizden çok daha doğrudur. House of Cards izle.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   88

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram Dizileri
  •  Orjinal Adı: House of Cards
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.02.2013
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. House of Cards 1. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House of Cards 2. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House of Cards 3. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House of Cards 4. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House of Cards 5. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House of Cards 6. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.