1. Black Mirror izle

  Black Mirror izle

  İMDb : 8.3 5 Sezon  -   21 Bölüm

  Türkçe Altyazılı HD 1080p Black Mirror izle


  1080p kalitede Black Mirror izle. Kara Ayna'nın adı olan çift katılımlı şovu mükemmel bir şekilde özetliyor. İlk yorum şovun insanlığın ve toplumun daha karanlık yönlerine içeriye bakmasıdır. Bu teknoloji temasıyla, dolayısıyla ikinci anlamıyla yapılır. Siyah ayna hayatlarımızı yöneten ekrandır. Her bir bağımsız bölüm zekice hazırlanmış ve üretilmiştir. Hikayeler zorlayıcı ve oyunculuk olağanüstü. Bu gösteri sadece eğlence arayanlar için değil, bölümler sizi tamamen boş bir his bırakıyor. Her ne kadar bu açıkça bir niyet olsa da, kişi yaratıcının dünyadaki kasvetli görünümünü merak edemez. Black Mirror HD 1080p izle.


  İlk bölümde hayvanlarla cinsel ilişki olması bazı izleyicileri çok iyi caydırabilir, ancak şovun yapının yanı sıra temada Alacakaranlık Bölgesi eskesi olduğunu hatırlatabilirim. Bölümler, birbirlerinden tamamen bağımsız oldukları için herhangi bir sırada izlenebilir. Özellikle ikinci bölüm en yüksek formun hikaye anlatımıdır. Siyah Ayna mümkün olan en iyi şekilde rahatsız ediyor. Black Mirror izle. Son derece samimi hikayeler ve karakterler ve bunların teknoloji ile etkileşimleri yoluyla toplumun meselelerini tartışmasız bir şekilde araştırıyor.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   53

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Bilim Kurgu Dizileri , Dram Dizileri , Gerilim Dizileri
  •  Orjinal Adı: Black Mirror
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.12.2011
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/70264888
  •  Kanal: Channel 4,Netflix
Background
 1. Black Mirror 1. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Black Mirror 2. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Black Mirror 3. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Black Mirror 4. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Black Mirror 5. Sezon
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.