Dizi izle
House of Cards izle
Tüm Bilgiler
House of Cards izle Dram Dizileri 
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle House of Cards izle720p görüntü seçeneğiyle House of Cards izle. Game of Thrones veya The Walking Dead gibi muhteşem prodüksiyon değerleriyle muhteşem TV şovlarını seviyorum, ancak şunu söylemeliyim: Kartlar Evi'nin çene bırakan görüntülere veya korkunç makyaj efektlerine çok az ilgisi olmasına rağmen, HBO ve AMC'nin aksiyon ağır amiral gemileri olarak sizi koltuğunuza yapıştırmak için heyecan verir. Yazarların, yönetmenlerin ve oyuncuların yeteneklerinin, çoğunlukla konuşan insanlardan oluşan bir şovun, daha önce bahsettiğim şovlar kadar aşırı izlemek için en iyi aday olduğunu, yani Henüz izlemeye başlamamalısınız: Dikkatli olun: House of Cards son derece bağımlılık yapıyor. House of Cards Altyazılı çevirisiyle izle.Gösteri, 1990'dan beri aynı ismin alkışlanan BBC mini serisine dayanıyor, ancak orijinal gösteri İngiliz siyasetinin iç çalışmalarına odaklanırken, yeniden yapılanma tamamen ABD merkezli ve güce aç kongre üyesi Francis Underwood'un yükselişine odaklanıyor Kevin Spacey tarafından canlandırılıyor. Yüzeyde şov, kesinlikle olduğu gibi politik bir drama gibi görünebilir, ancak aynı zamanda bundan çok daha fazlası. Kartlar Evi çok sayıda türü birleştirir; bu bir gerilim, bir aşk hikayesi, siyah bir komedi ve hiciv ve ABD siyasetinde çok ilginç bir ders, yaratıcı Beau Willimon'un konuyla ilgili derin bilgisi verildi, muhtemelen inanmak istediğimizden çok daha doğrudur. House of Cards izle.
 • IMDb 8.1
 • 89
 • 0
The Crown izle
Tüm Bilgiler
The Crown izle Dram Dizileri, Tarih Dizileri 
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle The Crown izleAltyazılı olarak The Crown izle. Dizi, aksiyon sahneleri veya büyük film yıldızlarına sahip değildir, ancak tüm zamanların en pahalı gösterilerinden biridir. Neden? Detaylara gösterilen dikkat nedeniyle. Tamamen tarihsel olarak doğru kostümler ve konumların yanı sıra, şov bakmak sadece muhteşem. Işıklandırma, sinematografi ve bununla ilgili görsel olan her şey yerinde. Bu paranın hiçbiri boşa gitmediği oldukça açıktır. Gösteri sadece muhteşem görünmüyor. Aynı zamanda zorlayıcı, iyi yazılmış ve iyi bir performans sergiliyor. Aslında, hemen hemen her element mükemmel bir şekilde yürütülür, yani hiç kimse geri kalanın üzerinde göze çarpmaz, aksine uyum içinde çalışır. Ve bu şovun en büyük başarısı; her şeyin düzgün, şık, kaliteli bir pakette sorunsuz bir şekilde bir araya gelmesi. The Crown Altyazılı alternatifiyle izle.Dikkat edin, Taç'tan bu kadar çok keyif almamın nedeni, içine girdiğimde ne bekleyeceğimi bilmemdi. Bu, hızlı tempolu, aksiyon dolu bir koltuk deneyimi DEĞİLDİR. Kraliyet ailesi hakkında bir karakter draması. Yavaş bir hızda çalışır. Yine de her şeyi aynı tutuyor. Bu yüzden Netflix'in bu diziye bu kadar büyük bir yatırım yaptığını bilmek çok iyi; Hollywood zaten mevcut bir fikri mülkiyet olmayan herhangi bir şey yapmaktan korktuğu zaman, bir çağda orijinal ve olağandışı şeyleri finanse ediyorlar ve finanse ediyorlar. Umarım Taç, Yabancı Şeyler gibi patlar. Umarım hak ettiği tüm ilgiyi çeker. The Crown izle.
 • IMDb 8.2
 • 54
 • 0
Sherlock izle
Tüm Bilgiler
Sherlock izle Dram Dizileri, Gizem Dizileri 
Türkçe Altyazılı HD 1080p Sherlock izle1080p kalitede Sherlock izle. Birisi bana Sherlock'u işaret ettiğinde BBC'de yeni bir dizi, en azından söylemek gerekirse, biraz şüpheliydim. Bunun üzerine, bu Sherlock'un 2010 senesinde Londra'da yaşadığı ve Blackberry'sinde manifatura düştüğü ve bir web sitesine ev sahipliği yaptığı söylendi? Renk karıştı beni! Ama ona bir görünüm verdim. Ne kadar kötü olursa olsun Holmes. Ekranda bir trençkotta sırık gibi genç bir adam görünüyor, Sherlock Holmes olduğuna inanmam gereken nikotin yamaları üzerinde yükseliyor mu? Bu, benim en sevdiğim pipo sigara içmekten çok, Holmes avcılığı kapağının olabildiğince Holmes imgesiydi. Gözlerimi yuvarladım bu sevimsiz olacak. Ama sonra hızlı bir sırayla hantal genç Holmes John Watson ile ilk toplantısında onu, mesleğini, kardeşiyle ve kardeşinin medeni haliyle ilişkisini anlatıyor. Hepsi cep telefonuna bir göz atıyor. Sonunda bağlandım. Bu Sherlock Holmes'un içinden geçiyor. Sherlock HD 1080p izle.Ve özünde Sherlock neden bu kadar çok iyi. Holmes, Viktorya dönemi kostümleri ve gizemlerin ortaya çıktığı çevre ile ilgili değil. Hikayeleri, birçok neslin tanımlayıcı gizemli romanları yapan karakterler ve olaylar hakkında. Steven Moffat ve Mark Gatiss'in Conan Doyle'un usta dedektifi devralması Sherlock Holmes'un özünü muhteşem bir şekilde yakalar. Hikayeler aslında aynıdır ama çağdaş bir bükülme verildi. Başlangıçta sevimsiz olacağını düşündüğüm bu çağdaş yaklaşım ikilinin örnek yaratıcılığını gösteriyor. Modern görünüm Sherlock Holmes'un özünden bir şey almaz buna ekler. 90 dakikalık üç bölüm, zekanızı hızla zorlayan ve daha fazlasını istemek için nefes alan bir nefes alır. Sherlock izle. Bölümler belirgin bir şekilde karanlık ve acımasız ortamlara sahiptir, ancak deneyimi tamamen tatmin edici hale getiren alaycı mizah anlarıyla doludur. Sahnelerde görüntüleri ve görsel işaretçileri kullanma kavramı, Holmes'un mükemmel çıkarımlarını mükemmel hale getirmesi ve izleyicinin as dedektifini görmesine ve düşünmesine yardımcı olmasıydı.
 • IMDb 8.4
 • 121
 • 0
Lucifer izle
Tüm Bilgiler
Lucifer izle Dram Dizileri, Fantastik Diziler 
Türkçe Altyazılı Kesintisiz Lucifer izleKesintisiz bir şekilde Lucifer izle. İlk günden beri bu gösteriyi sevdim ve Fox'un aptalca iptal etmesinden önce önceki sezonun üçünün de hayranı. Netflix'in hevesli olduğu #SaveLucifer hashtagiyle dünyanın dört bir yanından üreticiler, yazarlar, oyuncular, oyuncular ve hayranlarla birlikte çalışarak şovu kurtarmaya yardımcı olmak için twitter kampanyasında çalışan hayranlardan biriydim. Bu şovu muhteşem bir yeni ev vermek için. Şimdi bu dizi daha da iyi, sekiz Mayıs 2019 tarihinde piyasaya sürülen yeni Sezon dört çok daha fazla, sadece 10 bölüme rağmen, aksiyon, drama, daha cesur, ancak şovdaki mizah hala orada, kesinlikle en iyi sezon. Yeni izleyiciler için, karakterlerin tarihi bu hikaye için önemli olduğundan yeni izleyicilerden önceki ilk üç sezonu izleyin. Lucifer kesintisiz olarak izle.Ben sadece üçüncü kez bir tıkınırcasına saatini bitirmek için bitiriyorum ve asla eskimez. Bir gösterinin hazinesi, harika aktörler, iyi sıkı yazı, harika set tasarımları, harika müzik ve hatta biraz çıplaklık. Daha ne isteyebilirsiniz ki. Netflix, 5,6,7 ve sonrası sezonlara ihtiyacımız var. 2019 Güncellemesinde; Netflix'te dördüncü sezon için başka bir hayran kampanyası ve iyi incelemelerden sonra, son sezon olmasına rağmen gerçekten de 5 sezon istedik, ancak Netflix dinledi ve sezon 5 bölümünü iki kez verdi. Lucifer izle. Bu da başka bir galibiyet. Bekleyemem, yazarlar bize bölüm başlıklarını tweetliyor ve henüz en iyi sezonu vaat ediyorlar.
 • IMDb 8.2
 • 60
 • 0
Narcos izle
Tüm Bilgiler
Narcos izle Biyografi Dizileri, Dram Dizileri 
Türkçe Altyazılı Dizi Narcos izleDonma sorunu olmadan Narcos izle. Bu seri ilginç ve eğlenceli bir dizidir. Netflix yine çok iyi bir iş çıkardı. Sezon 1, kokain üretimi ve dağıtımı yoluyla milyarder haline gelen kötü üne sahip uyuşturucu kralı Pablo Escobar'ın gerçek hikayesini anlatırken, Escobar'ın uyuşturucu lordları ile etkileşimlerine de odaklanıyor. Bu muazzam bir hikaye. Escobar'ın hayatı da dikkatimi çekti. Escobar'ın hayatı hakkında birçok video izledim ve kitaplar okudum. Gösteri sizi Medellin Kartelinde eğitiyor ve öğrenmek çok ilginç bir konu. Pablo Escobar'ın siyasi sistem üzerinde beklediğimden çok daha fazla etkisi oldu. Narcos dizisini izle.Bu dizi bana çok şey kattı. Wagner Moura mükemmel bir aktör ve sadece Pablo Escobar'ın rolü için İspanyolca öğrendi. Bu rol için doğdu. İki dilli diyalog, projeye yeni bir özgünlük katmanı ekler ve projenin orijinal hikayeye bağlılığını gösterir. Pablo Escobar'ın uzun ve sıklıkla karmaşık hikayesi, izleyicilerin olup bitenlerde kaybolmaması için basit ve etkili olarak tasvir edilmiştir. Bu kadar güçlü ve inanılmaz bir üretim için Netflix'e tebrik ediyoruz. Bu gösterisi tüm arkadaşlarıma ve izlemek için harika bir gösteri arayan herkese tavsiye ederim. Bu, bir süredir gördüğüm en iyi şovlardan biri. Gelecek sezon çıkmasını bekleyemem. Narcos izle.
 • IMDb 8
 • 59
 • 0
Breaking Bad izle
Tüm Bilgiler
Breaking Bad izle   
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle Breaking Bad izleAltyazılı olarak Breaking Bad izle. Henüz farkı göremeyen birkaç kişiden biriyseniz sorun olmadığını size söylemek istiyorum. Bad'i kırmak, gerçeği Nesil Öldürme veya Tel gibi tasvir etmeyebilir ama o da bununla ilgili değil. Sanatsal bir bakış açısından performanslar, yazma, yön, kamera, müzik bu gösteri yukarıda bahsedilen diğer ikisi kadar iyi, ancak bunlardan farklı olarak, bu dizi sadece eğlendirmek istiyor ve bu yüzden çok daha yaratıcı özgürlük. Gösteri, tüm hayallerini gömmek zorunda kalan herhangi bir azar azar mücadele eden, mücadele eden orta sınıf aile erkeğinin hayal kurgusu gibi oynuyor kabus. Neredeyse Heisenberg'in Walter White'ın Tyler Durden olduğunu söyleyebiliriz. Breaking Bad Altyazılı alternatifiyle izle.Saf eğlence değeri için, bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi gösteri. Ana karakterlerin her biri zaten bir ekran simgesinin durumuna ulaştı, bu ne zaman oluyor? Şimdiye kadar bir TV şovu ve bir anlık klasik izlediğim en eğlenceli. Yazarlar not almalı ve daha çok kötüye gitmeye benzerler. Onlar yalvarmadan planlı bir şekilde sona ermişlerdi. Büyük bir marka oluşturmaya ya da gösterinin arkasına gitmeye çalışmadılar ve bunu yapmak için mevsimlerini uzattılar. Planlarına yapıştılar ve şimdiye kadar görebileceğimiz en büyük şovu yarattılar. Breaking Bad izle.
 • IMDb 8.6
 • 59
 • 0
Stranger Things izle
Tüm Bilgiler
Stranger Things izle   
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Stranger Things izle720p görüntü seçeneğiyle Stranger Things izle. Şaşırtıcı 80'lerin atmosferi ve ürpertici X dosyaları E ile buluşuyor. İlk 8 dakikalık çalışma süresi içinde burada Stranger Things'te özel bir şey bulduğumu söyleyebilirim. İlgi çekici hikayesi büyük bir hızla bilgi veriyor ve kendimi hiç sıkılmadan kafamı hiç hissetmedim ve ilgimi çekecek kadar fazla viraj veya dönüş vardı. Bu aynı zamanda oldukça büyük korku dizileri ve ışıkların titremesini kullanıyordu, evet, ortak bir trope, hoparlörlerimden ateş eden ışıklar ve ışıklar titrediğinde her zaman koltuğumun kenarına oturdum. Stranger Things Altyazılı çevirisiyle izle.Şovun karakterleri burada gerçek yıldızlar, her birini sevdim. Hepsi inanılmaz ilginç kusurları ile harika ve karıştırmak ve birbirleri ile çatışma yolu açılmak görmek eğlenceliydi. Şovun hükümet muhaliflerinin biraz düz ve az gelişmiş ve neredeyse unutulmaz değil olduklarını söylesem de bu şovun taşınmasına kesinlikle yardımcı oluyorlar. Bazı güzel sinematografi, kurgu, ışıklandırma ve ses ile prodüksiyon değerleri de oldukça iyi. Stranger Things izle. Tanrım, müzik seçimlerini çok sevdim. CGI biraz açık görünüyor ve zaman zaman sahnelerin çizilmeye oldukça bakmadığı bazı sorunları fark ettim.
 • IMDb 8.5
 • 56
 • 0
Black Mirror izle
Tüm Bilgiler
Black Mirror izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p Black Mirror izle1080p kalitede Black Mirror izle. Kara Ayna'nın adı olan çift katılımlı şovu mükemmel bir şekilde özetliyor. İlk yorum şovun insanlığın ve toplumun daha karanlık yönlerine içeriye bakmasıdır. Bu teknoloji temasıyla, dolayısıyla ikinci anlamıyla yapılır. Siyah ayna hayatlarımızı yöneten ekrandır. Her bir bağımsız bölüm zekice hazırlanmış ve üretilmiştir. Hikayeler zorlayıcı ve oyunculuk olağanüstü. Bu gösteri sadece eğlence arayanlar için değil, bölümler sizi tamamen boş bir his bırakıyor. Her ne kadar bu açıkça bir niyet olsa da, kişi yaratıcının dünyadaki kasvetli görünümünü merak edemez. Black Mirror HD 1080p izle.İlk bölümde hayvanlarla cinsel ilişki olması bazı izleyicileri çok iyi caydırabilir, ancak şovun yapının yanı sıra temada Alacakaranlık Bölgesi eskesi olduğunu hatırlatabilirim. Bölümler, birbirlerinden tamamen bağımsız oldukları için herhangi bir sırada izlenebilir. Özellikle ikinci bölüm en yüksek formun hikaye anlatımıdır. Siyah Ayna mümkün olan en iyi şekilde rahatsız ediyor. Black Mirror izle. Son derece samimi hikayeler ve karakterler ve bunların teknoloji ile etkileşimleri yoluyla toplumun meselelerini tartışmasız bir şekilde araştırıyor.
 • IMDb 8.3
 • 54
 • 0
The Blacklist izle
Tüm Bilgiler
The Blacklist izle   
Türkçe Altyazılı Kesintisiz The Blacklist izleKesintisiz bir şekilde The Blacklist izle. Kara Liste şimdiye kadar gördüğünüz en iyi TV şovu değil, orijinal bir hikaye veya dikkat çekici sinematografi ile sinirli veya yenilikçi değil. Kendine özgü, şık özellikleri yoktur. 3. sezonuna kadar, Kara Liste hayatta kalıyor, Breaking Bad olmamasına rağmen, Bay Robot veya Fargo veya The Knick olmasına rağmen gelişiyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Sadece çekiciliği nedir? Red Reddington rolünde James Spader cevap ve bu gösterinin çok izlenebilir olmasının tek nedeni. O sadece geminin kaptanı değil, mürettebat ve gemi de. Kısacası, performansı bu şovu harika yapan her şeydir ve şüphesiz şablonu bir şekilde destekleyici aktörlerinin zaman içindeki performansları gibi geliştirdi. Adam sadece izlemek için bir sevinç ve olanaksız bir karakter govt casus uluslararası suç beyni döndü, hoş ve inanılır. The Blacklist kesintisiz olarak izle.Bu şovdaki her aktör Spader'e, eğer olmasaydı ilk yılını belki de sezon ortasında iptal edilecek bir şovda para kazanma fırsatı verdikleri için teşekkür etmelidir. Bir oyuncunun yapabileceği en dar şey. Yine de, yaratıcıların, Red Reddington'un açıkçası sevdiği FBI profesörü Elizabeth Keen'in rolünü oynamak için farklı bir oyuncu seçmiş olmasını dilerdim. Zoe Saldana gibi biri parlak bir döküm olurdu ve Keen-Reddington ilişkisinin gizemine boyut katmış olurdu. Ve belki de bu bölüm için daha iyi döküm, yazarlara rolünü daha güvenilir bir şekilde şekillendirmeleri için ilham verecek ve gösteriyi stratosfere gönderecekti. The Blacklist izle. Megyn Kelly sağlam bir oyuncu olsa da, rolü için garip bir şekilde tutarsız bir yazı yapmak için henüz pirzola sahip değil. Bunu değiştirmek için çok geç.
 • IMDb 7.1
 • 45
 • 0
Person of Interest izle
Tüm Bilgiler
Person of Interest izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p Person of Interest izle1080p kalitede Person of Interest izle. İlgilenilen kişinin açılış anlarından başından sonuna kadar ıslak ip gibi yakalandım. Bunun nedeni, JJ Abrams ve Jonathan Nolan'ın en iyi şekilde başarılı bir işbirliği olması, hem arsa hem de aksiyon sahnelerinde heyecan verici aksiyonlar sunmasıdır. Ama bu dizide en çok sevdiğim şey, 911 sonrası NYC dünyasının keşfi ve korkutucu derecede rahatsız edici olan gözetim devleti. Kuşkusuz belirsiz olsa da, ilerideki bölümlerde daha fazlası daha ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Person of Interest HD 1080p izle.Jim Caviezel bir aksiyon kahramanıdır. Çelik bir tavır olarak soğuk algınlığı getiriyor ama aynı zamanda kalbi var. Geçmişi henüz ortağı Bay Finch ile birlikte keşfedilmemiş olan eski bir hükümet ajanı, kısa bir süre içinde bilinmeyen suikastçilerden ve yüksek toplumun aşağılık suçlarından suç mağdurlarını kurtarmak için yola çıktılar. gelecekteki suçları tahmin edebilecek makine. Person of Interest izle. Azınlık Raporu ile benzerliklerine rağmen, gerçekte çok daha temellidir ve arkasındaki teknolojinin doğası ve gizemi konusunda daha cazip hale getirir. Ama sadece amacının gerçek doğası ile ilgili yüzeyi kayan bir his var.
 • IMDb 7.9
 • 45
 • 0
Fear the Walking Dead izle
Tüm Bilgiler
Fear the Walking Dead izle   
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Fear the Walking Dead izle720p görüntü seçeneğiyle Fear the Walking Dead izle. Çoğu insanın 0 veya 10 ölçeğinde gösterdiği gerçek bir sorun. Bu şov hakkında duyduğum şikayetlerin çoğu, TWD gibi olmasını isteyen insanlardan kaynaklanıyor. TWD olmayan ancak aynı evrende var olan bir şey görmek istiyorsanız bence buna spin-off denir. O zaman bu şov budur. Farklı yerler, farklı yüzler. Karakterlerden bazıları aptal seçimler yapıyor, bazıları sıkıcı ve bazıları can sıkıcı. İzleyiciler her zaman bunun için çığlık atmasına rağmen gerçekçilikten nefret ediyor gibi görünüyor. Fear the Walking Dead Altyazılı çevirisiyle izle.Mükemmel değil. Sevmediğim şeyleri anlayabilirim, ama Rick komada iken işlerin nasıl ilerlediğini izlemekten gerçekten keyif aldığımla karşılaştırıldığında küçükler. Zombileri açıklamak için hiçbir şey sunmuyor, ancak insanların panik ve çetelerinin aslında zombilerin sağa sallanması ve herkesi yemesinin yolunu gerçekten nasıl açtığını gösteriyor. Bu şovun tadını çıkarmak istiyorsanız, TWD gibi olma konusundaki aptalca beklentilerinizi kapatın ve ikna edici gerçek ve kusurlu insanlar kimsenin anlayamadığı hızlı hareket eden bir krizle uğraşırken izleyin. İzleyicilerin bu yeni karakterlerin zombi dünyasında yılların deneyimine sahip olmadığını unutması kolaydır, bu yüzden insanları çılgın ve öldürmeyi zorlaştıran garip bir virüse benziyor. Fear the Walking Dead izle.
 • IMDb 6.7
 • 42
 • 0
Fringe izle
Tüm Bilgiler
Fringe izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p Fringe izle1080p kalitede Fringe izle. Ülkemde yayınlandığında Fringe'yi izlemeye başlamıştım ve ilk başta gerçekten ilginç bulmadım. Ancak, onunla ısrar etmeye karar verdim ve yaptığım için çok mutluyum. Bu gösteri mükemmel değil, ama tüm bu değerlendirmeleri yapmak eğiliminde olduğu kadar kesinlikle kötü değil. Her bölümle, kendimi arsaya daha derinden daldım, karakterlerle daha ilgili oldum ve bir sonraki havaya geçene kadar bekleyemiyorum. Bu diğer değerlendirme birçoğu Kayıp, daha kötü olduğunu söylüyor ki bu doğru değil. İlk sezon boyunca Lost'u izlemeye çalıştım, ancak kendimi tamamen sıkıldım, takip edilecek gerçek bir arsa çizgisi olmadan buldum. Fringe HD 1080p izle.Bu dizi için bunun tersi geçerlidir. Her bölümün iki grafiği vardır - Biri, serinin genel grafiği ve iki tanesi de araştırma gibi bireysel bölümün grafiği. Bu yaygın bir uygulamadır, ancak Fringe onu daha taze yapar. Sonuç olarak, burada incelemelere dayanarak bunu izleyip izlemeyeceğiniz konusunda herhangi bir karar vermeyin. Çok fazla tartışma var. Bazıları nefret ediyor, bazıları seviyor, sadece bir süre izleyin ve kendiniz karar verin. Fringe izle. Şahsen ilk 10 bölümden hoşlanmıyorum, bu yüzden en azından bundan sonra biraz tavsiye ederim. Dürüst olmak gerekirse daha iyi olurlar.
 • IMDb 8.1
 • 46
 • 0
Peaky Blinders izle
Tüm Bilgiler
Peaky Blinders izle   
Türkçe Altyazılı Sürümüyle Peaky Blinders izleTürkçe Altyazılı olarak Peaky Blinders izle. Eğer Ripper Street, Whitechapel, Sherlock Holmes vb. Gibi Victoria suç gösterilerini seviyorsanız, bunu seveceksiniz. Peaky Blinders'ı öne çıkaran iki fark var. Birincisi Londra'da ayarlanmadı. Bu neden iyi bir şey? Güzel bir sahne değişikliği, aksan ve kültür değişikliği. Peaky Blinders, size o zaman Birmingham'ın nasıl bir şey olduğu konusunda büyük bir fikir verir. Öne çıkmasının ikinci nedeni, suçluların bakış açısından anlatılmasıdır. Peaky Blinders'a ait olduğunuzu hissediyorsunuz ve gerçekleştirdikleri tüm korkunç eylemlere rağmen, Thomas Shelby'nin derinliklerinde bir yerde temel bir tereddüt var. Sinematografi harika, hikaye anlatımı harika, meydan okuyacağım tek şey aksan. Birmingham aksanı ve dışına sallanan ama iyi bir girişim ve muhtemelen Birmingham değil herkes için farkedilir. Peaky Blinders altyazılı sürümünü izle.Aksanların çok güçlü olmasını istemediklerini duydum çünkü ABD'de yayınlanacak. Her neyse, bayılıyorum bu diziye. Ben bu zorlayıcı dizinin büyük bir hayranıyım. Harika bir karanlık endüstriyel manzara, harika film müziği, kaliteli aktörlerin oynadığı gerçek derinliğe sahip zengin karakterler, hepsi harika bir senaryo ve ilginç bir zaman çizgisi ayarlamak için. Yüksek kaliteli ABD serisi ile benzerlikleri açıkça görüyorsunuz ve bu pazar için gitmişler ve burada harika bir uzun koşu serisi yapabilen açıkça çok şey var.Peaky Blinders izle.
 • IMDb 8.5
 • 45
 • 0
Altered Carbon izle
Tüm Bilgiler
Altered Carbon izle   
Türkçe Altyazılı Dizi Altered Carbon izleDonma sorunu olmadan Altered Carbon izle. Sezon 1 film noirini ve bilim kurgu türlerini harika bir tada harmanlayan TV yapımının bir başyapıtıdır. Heyecan verici teknolojik ortamın sağlam bir arsa ve iyi gelişmiş karakterleri desteklediği sürükleyici bir dünya yaratır. Bayilik tarafından aldanmayın. İkinci Sezon sadece adını paylaşıyor ve çağdaş siyasi üretimin tüm tuzaklarına düşüyor: vasat sezon, sığ karakterler, mantığın terk edilmesi, zayıf ilerleme hızı, acı verici sergi ve sıkıcı diyalog. Değiştirilmiş Karbon, uygun döküm ve karakter gelişimi için tamamen göz ardı ederek ırk çeşitliliği adına kendini yok eder. Altered Carbon dizisini izle.Kinnaman bu rolde inanılmaz derecede mükemmeldi. Kol cihazı nedeniyle farklı bir oyuncu seçmek mantıklı, ancak Mackie'nin performansı kesinlikle düz, monoton ve çok zorlanamıyor. Aynı şey şovu daha da derinleştiren Goldsberry ve Missick için de geçerli. Merkezi aşk hikayesi hiçbir zaman gerçek hissettirmez, çünkü aktörler arasında ekran kimyası yoktur. Birinci sezonu izleyin ve bırakın. Daha fazla istemek? Gitmek üzere olduğum kitabı okuyun. Altered Carbon izle.
 • IMDb 7.9
 • 76
 • 0
13 Reasons Why izle
Tüm Bilgiler
13 Reasons Why izle   
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle 13 Reasons Why izle720p görüntü seçeneğiyle 13 Reasons Why izle. Burada özellikle karakter Ani hakkında bir inceleme yazmak için geldi, ama önceki değerlendirmeleri gördükten sonra söylenecek bir şey yok. Gösterinin arka planda bir sese ihtiyacı vardı, çünkü Hannah bunu yapmak için orada değil, bu yüzden bizi bir Random karakterine tanıttılar ve bu çok ÇOK kapalı gruba dahil edildiğine inandıklarını çünkü çalışıyor, değil mi? Aktris seviyorum, karakterden nefret ediyordu. Bu gösteri genç dedektifi çok hızlı bir şekilde çevirdi ve ana hikaye hattı herkes bir şey hakkında yalan söylüyor, ancak genç dedektiflerin her bölümün sonunda bir yalana gerçeği getirmek için hangi ipucunu bulabiliriz. Her zaman. 13 Reasons Why Altyazılı çevirisiyle izle.Sinematografi, ışıklandırma ve kurgu hakkında bir şeyler söylemek zorundayım. Bu harikaydı ve bu fakir takımlar neredeyse hiç kredi alamıyor. Flashback'lere kesintisiz geçiş, sihir gibi daha iyi bir terim olmaması nedeniyle işe yaradı. Bir karakterin uzaklaştığını izliyorsunuz, ancak aydınlatma değişiklikleri ile aynı çekimde karakterin geri dönüşte yeniden ortaya çıktığını görüyorsunuz. Bunun için ayakta alkışlamak gerekir. Bunu sevdim. 13 Reasons Why izle.
 • IMDb 7.5
 • 48
 • 0
Dark izle
Tüm Bilgiler
Dark izle   
Türkçe Altyazılı Dizi Dark izleDonma sorunu olmadan Dark izle. İnsanlar en saçma sapan karanlıkların altyazıları ile Dark'ı izlemeye hemen başlıyorlar. Tamamen Almanca olarak üretilen izleyiciler, neden böyle bir şeyi izlemediklerine dair geçerli bir argüman olarak Aynı anda okumayı ve izlemeyi sevmiyorum gibi zayıf bir bahane kullanırlar. Şimdi söyleyeceğim, eğer bu şovla devam etmemenizin nedeni buysa, o zaman bir salaksınız. Dark, şimdiye kadar gördüğüm en sürükleyici, en şok edici ve en şaşırtıcı televizyonlardan bazıları; başka bir şovla karşılaştırmak, Game of Thrones'un zafer günlerinde yaptığı gibi aynı beklenti hissini veriyor. Ona 10 vermememin tek nedeni, üçüncü ve son sezonun henüz piyasaya sürülmemiş olması, ancak bu şovun bir ayağı yanlış yapabileceğini sanmıyorum. Dark dizisini izle.Hikaye yeterince başlıyor, ancak başka hiçbir şey gibi spiral ve gelişiyor: küçük Alman kasabası Winden'de, bir çocuğun kaybolması, 33 sene önce benzer bir olayın anılarını yeniden canlandırıyor. Bu hikayede yer alan dört ana aile, her biri kendi sırları gizlemek ve harekete geçmek için güdülere sahip. Her şeyin merkezinde gizemli bir mağara, nükleer santral ve cevaplardan daha fazla soru getiren bir zaman yolcusu var. Bununla birlikte, bu bir bilim kurgu ağır, çukur bilmece hikayesi değil, aile bağları, geçmiş ve gelecek üzerindeki etkileri hakkında gerçekten parlak bir drama. Dark izle.
 • IMDb 8.3
 • 71
 • 0
11.22.63 izle
Tüm Bilgiler
11.22.63 izle   
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle 11.22.63 izleAltyazılı olarak 11.22.63 izle. James Franco'nun bir rolde çok umut verici göründüğünü uzun zamandan beri gördüm. Onu çok iyi gördüğümde 127 saat oldu. Bu şovun galasındaki karaktere tam bir adalet yaptı ve rahatlık bölgesinde görünüyor. Gösteriye gelince, eyleme geçmek için zaman kaybetmez. Franco, isteksizce geçmişe seyahat etme ve JFK'ya suikast yapmaktan kaçınmak zorunda olan bir Lise Öğretmeni olan Jake Epping'in rolünü oynar. Gösteri hızlı tempolu ve her zaman dalmış tutar. Hikayenin nasıl ortaya çıkacağını merak ediyorsun ve Jake suikastı önleyebilecek mi? 11.22.63 Altyazılı alternatifiyle izle.Prömiyeri için, sadece Franco ve Cooper'ın etrafında döndüğü için başkalarının oyunculuğunun çoğunu görmüyorsunuz. Ama ikisi de sizi bitmemesi gereken bir yolculuğa çıkarıyor. Bölüm 80 dakika uzunluğundaydı ama zamanın ne zaman geçtiğini fark etmedim. Yön ve senaryo çok iyi düşünülmüş bir hikaye ile birlikte yüksek standartlarda. 11.22.63 izle. Kişisel olarak şovu izlemenizi ve hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti etmenizi öneririm.
 • IMDb 7.8
 • 40
 • 0
La Casa De Papel izle
Tüm Bilgiler
La Casa De Papel izle   
Türkçe Altyazılı Kesintisiz La Casa De Papel izleKesintisiz bir şekilde La Casa De Papel izle. Sadece Profesör olarak bilinen bir adamın liderliğindeki bir soyguncu grubu, İspanyol Ulusal Nane'ye sızıp soyuyor. Görünüşe göre, nane içinde 67 rehine ile delinmiş gibi görünüyorlar. Ama hepsi Profesörün planının bir parçası. Başarılı olursa, 2 milyar dolardan fazla para kazanacaklar. Eğlenceli, başlangıçta ve bir başyapıt olabilirdi. İlk arsa - Mint'in güvenliğini sağlama ve 2 milyar dolardan fazla para kazanma planı - çok zeki ve ilgi çekiciydi. Aynı zamanda ilgi çekiciydi: soyguncuların bireysel karakterlerini ve kime karşı olduklarını bilmelisiniz. Bundan sonra, soyguncular ve polis arasında öğretilmiş, cesur bir fikir ve irade savaşı bekledim. La Casa De Papel kesintisiz olarak izle.Ne yazık ki bu olmadı. Sıkı olmak yerine, arsa aptalca kaçışlara ayrıldı. Bir kaçamak diğerine yol açar: soyguncu bir hatayı düzeltmek, düzeltmek, istemeden başka bir soruna neden olmak, şimdi bunu düzeltmek, durulamak ve tekrarlamak zorundadır. Daha da kötüsü, hatalar, çözümler ve kaçamaklar inanılmaz derecede mantıksızdı, sadece eylem uğruna maskaralık yaptı. Ayrıca, ilk birkaç bölümde karakterlerini belirledikten sonra, soyguncular karakterlerine karşı birkaç şey yaparlar. La Casa De Papel izle. Sanki yazarlar her sahneyi daha önce olanlardan bağımsız olarak yazmışlardı. Her bölüm için farklı bir yazar getirdiler ve önceki bölümlerin senaryolarını okumamalarını söyleseler daha rastgele olamazdı.
 • IMDb 8.4
 • 40
 • 0
Dexter izle
Tüm Bilgiler
Dexter izle   
Türkçe Altyazılı Sürümüyle Dexter izleTürkçe Altyazılı olarak Dexter izle. Hayatımda ilk kez bir dizi izledikten sonra uyuyamadım. Hapishane molası, kahramanlar ve daha birçok şey gördüm. İlk sezon hapishane molası ve kahramanlar harikaydı. Bana o kadar ilham verdiler ki, vücudumda bazı dövmeler yaptım. Ancak her iki seri de gelecek sezona gider gitmez kesildi. Heroes büyük hayal kırıklığı oldu ama Dexter. Diziden sonra OMG serisi beni bir sonraki bölüm hakkında çok meraklandırmaya başlıyor .. sezon 4 lanet olsun. Bütün gece izledikten sonra uyuyamadım. Hafta sonlarımı arka arkaya bölümleri izleyerek geçirdim. Dexter altyazılı sürümünü izle.Dexter ile başlamak için karanlığı kenardaydı, rolü o kadar iyi oynadı ki bazen gerçek hayatında aynı olup olmadığını merak ediyorum ama sonra Debra Morgan'ın gerçek karısı olduğunu gördüm bu dizide kız kardeşi oynuyor. Lanet Debra çok karışık olan ve çoğunlukla etrafındaki insanlar tarafından kontrol edilen bir karakter, her zaman yanlış bir şey yapıyor ama her zaman iyi şeyler için de kredi alıyor. Dexters'ın zihninde bir şey hakkında düşünürken ya da birisi onunla konuşurken ölü babası Harry ile konuştuğunda ne olduğunu öğrenince bu parçayı seviyorum. Tüm bölümler, karakterler ve tüm sezonlar o kadar iyi yazılır ve oynar ki, içinde hiç kusur bulamazsınız. Dexter izle.
 • IMDb 8
 • 42
 • 0

Kesintisiz dizi izlemeye yönelik kurduğumuz sitede kalite ve başarı üst seviyelerdedir. Dünya genelinde ve ülkemizde dizi severlerin sayısı günden güne artış göstermektedir. Sıkı dizi takipçilerinin beklentisi de söz konusu artışla birlikte yükselmektedir. Beklentiler olması gereken unsurları ifade ettiğinden bizim gibi kalitesinden ödün vermeyen bir site tüm taleplere dönüş sağlamaktadır. Kalitemizden hiçbir zaman için taviz vermeyerek ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlıyoruz. Başarımıza başarı katmak ve çıktığımız yolda en iyi olmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Takılmadan ve kesintiye uğramadan full dizi izle.


Site olarak takipçilerimiz için bütün avantajları sonuna kadar sağlıyoruz. Dizi severlerin en büyük sorunlarını kolaylıkla çözüme ulaştırıyoruz. Başarımızı, kalitemizi ve kusursuz hizmet anlayışımızı kanıtlıyoruz. Sen de keyifli vakitleri kaliteli şekilde değerlendirmek istiyorsan sitemiz üzerinden dizi seyret. Sitemizi tercih ettiğinizde rakiplerimizden farkımızı daha iyi şekilde anlayabileceğinize eminiz. Farkımızı yansıtmak ve aynı zamanda yaşatmak için bütün imkânları değerlendiriyoruz. Dizi seyretme sitemizin avantajlarını yakından incele. Dizi izlemeye yönelik kurmuş olduğumuz site yüksek kalite vaat etmektedir.


Dizi sitemizde arayıp ta bulamadığınız bütün dizilere ulaşabilecek ve kesintisiz şekilde izleyebileceksiniz. Belki inanması güç gibi geliyor ama sitemiz sizler için profesyonel hizmetler vererek kesintisiz dizi seyretme keyfini yaşatıyor. İlgilerin merkezinde yer alan bir site için kesintisiz dizi izlemek o kadar da imkansız değil. Ülkemizde ki dizi seyretme eğiliminin farkında olan sitemiz bütün seyircileri tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. Sitemizin öncü olma isteği başarısıyla bağlantılı şekilde ilerliyor. Kısa süre zarfında dizlerin vazgeçilmez platformu haline geleceğimize hiç şüpheniz olmasın.


Hızlı ve HD Kalitede Dizi İzle


Kalitesiyle gündemde ki yerini koruyan sitemiz birbirinden farklı avantajlar sağlıyor. Öncelikle sitemize giriş yaptığınızda çok geniş ve donanımlı bir dizi izle içeriğiyle karşı karşıya kalacaksınız. Dizi içeriğimiz sürekli olarak yenilenmekte ve diziler arasında yenileri eklenmektedir. Dizi izle içerikleri bütün ayrıntılar göz önünde bulundurularak kategoriler halinde yapılandırılmıştır. Kategori yapılandırılması sizler için büyük kolaylık sağalmaktadır. Takipçilerimizin tek bir tuşla bütün yabancı dizilere sahip olması bizler için oldukça önemlidir.


Siteden her ne sebeple çıkmış olursanız olun geri dönüş yaptığınızda dizinize kaldığınız yerden devam edebilme avantajını da sunuyoruz. Diziniz bıraktığınız noktadan hiç durdurulmamışçasına devam edecektir. En çok beğenilen ve takdir edilen avantajların başında da bu gelmektedir. Dizinizi izlerken hiçbir reklamla karşı karşıya gelmeyeceksiniz ve dikkatiniz dağılmadan keyfi doruklarda yaşayacaksınız. Sitemizin takipçilerine sağladığı en güzel ve en büyük avantajlardan birisi de yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesidir. Her geçen gün artmakta olan takipçi sayımızı aynı hızla artırmaya devam edeceğiz.


Dizi sitesi olarak sektörde yer alan diğer siteleri ve firmaları yakından inceliyoruz. İncelemelerimiz firmamızın başarısında ve kalitesinde büyük rol oynamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz incelemeler doğrultusunda rakip sitelerimizde eksik veya kusurlu olan içerikleri geliştirerek sitemizde başarıyla kullanıyoruz. Dizi sitelerinin günden güne geliştiği bir dönemde yaşıyoruz, bu nedenle dünya genelinde ki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Takibini sağladığımız yenilikleri yüksek bir başarıyla uygulamaya geçiriyoruz. Dünya standartlarında sunduğumuz dizi kalitesini de asla sabit bırakmıyoruz ve güncelliyoruz. HD görüntü kalitesine sahip olan dizi izle içeriklerimiz sayesinde tüm dizileri çok daha iyi izleyebileceksiniz. Sizler de yabancı dizilerinizi yüksek kaliteyle ve kusursuz şekilde izlemek istiyorsanız en kısa sürede sitemizi ziyaret edebilirseniz.

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.