Çizgi Film izle
Charlotte izle
Tüm Bilgiler
Charlotte izle Animasyon Dizileri 
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle Charlotte izleAltyazılı olarak Charlotte izle. Angel Beats ile neredeyse aynı. Yayınlandığından beri bu konuda iyi şeyler duydum ama sonunda izlemeyi planladığım uzun şovlarım listesinde, daha sonradan daha erken izlememin sebebi, arkadaşımın yeni bitirmiş olması ve beni izlemem için beni uyandırmasıydı. gün. Birinci bölümden sonraki ilk izlenim, bu ilginç olabilir, nereye gideceğini merak ediyorum. Bu yüzden hepsini izledim ve kendime bu kötü değil kesinlikle ilginç ama herkesin verdiği övgü ölçeğinden uzak, bana oldukça ortalama biraz yukarıda görünüyor. Bu yüzden 1 tane daha izledim ve o noktadan sonuna kadar her şey hikayede tam bir sola döndü hiç beklemiyordum. Biraz ortalamanın üzerinde gitti oldukça harika bir gösteri. Hikaye, ergenlik döneminde doğaüstü yetenekler geliştiren gençler ve bu özel gençleri barındıran bir okuldan bir grup öğrenci dışarı çıkar ve başkalarının güçlerini kötüye kullanmasını ve zayıf eylemleriyle yeteneklerinin başkalarının refahını tehlikeye atmasını önler. Charlotte Altyazılı alternatifiyle izle.Bu kulağa çok daha derin, aptalca bitti bitti temasının sizi cesaretlendirmesine izin vermeyin! Animasyon ve sanat eseri harika, baştan sona görsel olarak hoş. Tüm karakter tasarımları harika, kimse bakmıyor ya da aptal değil. Müzik harika. Oped soooo iyi onları lastik olmadan tekrar tekrar dinleyebilirsiniz, göstermek her şey harika maçlar. Şovla ilgili tek şikayetim 1 ve5'ten çok aceleye geliyor, ama sonra geçmişte her şey iyi görünüyor ve son bölümde olan bir şey beni rahatsız ediyor, spoiler olmadan içine giremiyorum ama sadece sizi nasıl?. Charlotte izle. Bundan önceki bölümde gördükleriniz yüzünden mantıklı değil. Onun biraz daha koyu bir tema var o zaman zevkinize istikrarsızlık, güçler, eylem veya önceki çalışma bir hayranı Angel Beats başlangıçtan önce yapıştığınız sürece kesinlikle bundan keyif alacaksınız.
 • IMDb 7.4
 • 86
 • 0
Naruto izle
Tüm Bilgiler
Naruto izle Animasyon Dizileri 
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Naruto izle720p görüntü seçeneğiyle Naruto izle. Seneler boyunca birçok anime gördüm. İnsanların iyi şeyler dediğini gördüm, kötü şeyler dediğinide gördüm. Zamanla, herkesin bir şeyden hoşlanmayacağını veya hoşlanmayacağını anladım ve kabul ettim. Ne olursa olsun kişisel tercihinize bağlı. Peki, daha önce hiç görmediğiniz ama çok duyduğunuz bir şey olup olmadığını nasıl anlarsınız? Naruto'yu ilk başlattığımda içindeki potansiyeli gördüm. İlk bölümden, farklı karakterlerle farklı bir ortam sundular. Tabii, arketipler takip ediliyordu. İlk bölüm, ana karakterine ve onunla ne mücadele edeceğine, diğer karakterlerle etkileşimlerinin dinamikleri ve tuhaflıkları ile duygu ve derinlik gösterdi. Naruto Altyazılı çevirisiyle izle.Yaklaşık on bölüm sonra kesildi, şu anda takip edilen arsa ark bana ana hikaye için çok önemli olmayacakmış gibi hissettim. Bazı bölümler savaşlar çıkardı ve anime'nin farklı alanlardan farklı alanlara gidecekleri, becerilerini geliştirdikleri ve ahlaki dersler vb. Öğrenecekleri bir tür olacağını hissettim, ancak büyük bir komplo olmayacak, B yok diziyi birbirine bağlayan bir hikaye. Naruto izle. Ayrıca sıradanlığa düşeceğinden endişelendim. Hiçbir şey vermeden, bu yayın sonunda, zihnim değişti.
 • IMDb 8.4
 • 104
 • 0
Darling in the FranXX izle
Tüm Bilgiler
Darling in the FranXX izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p Darling in the FranXX izle1080p kalitede Darling in the FranXX izle. Daha önce hiç bir inceleme yazmamış olsam da, en son bölümü izledikten sonra bunu yapmak zorunda kaldım, çünkü bu hızla izlediğim düzinelerce animasyon listemin en üstüne yükseldi. FranXX'te sevgilim, inanılmaz çeşitlilikte duygular ortaya çıkarır; harika bir shonen aksiyon serisinin heyecanına, her biri benzersiz kişiliklere ve şaşırtıcı derecede ilginç arka planlara sahip karakterlere, arada sırada mizah setine, güzel bir müzik, sanat ve animasyon kombinasyonuna sahiptir, fakat en önemlisi iki ana kahraman arasında inanılmaz bir romantik hikaye anlatır. Darling in the FranXX HD 1080p izle.Heyecanlı ve sinirli, heyecanlı ve üzgün hissedeceksiniz; güleceksin ve hem üzüntü hem de sevinç gözyaşları içinde ağlayabilirsin; ve ne kadar çok izlerseniz, izlemeye daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Başka animasyonların hiç görmediğini yapar, shonens aksiyon şovlarını izleyenleri rom coms hayat animasyonlarını izleyenlerle bir araya getirir ve zahmetsizce yapar gibi görünüyor. Darling in the FranXX izle.
 • IMDb 6.8
 • 69
 • 0
Akame ga Kill! izle
Tüm Bilgiler
Akame ga Kill! izle   
Türkçe Altyazılı Kesintisiz Akame ga Kill! izleKesintisiz bir şekilde Akame ga Kill! izle. Animasyonu oldukça sıkıcı bir başlangıca sahip, fakat ana arsa ortaya çıktıkça, gördüğüm en büyük dövüş animasyonlarından biri haline geliyor ve sürüklenmiyor, ancak bir hikaye anlatmaya odaklanıyor. Anlatılan hikaye harika, belki de bir anime'de gördüğüm en büyük hikaye. Bu yüzden zaten ilk 3'ümde yer alırdım. Bu sadece hikaye değil, hikayenin nasıl aktarıldığını da bu animeyi harika kılıyor. Sezon, memleketini kurtarmak için para kazanmak için başkente seyahat eden fakir bir köyden bir çocuk olan Tatsumi'ye odaklanıyor. Akame ga Kill! kesintisiz olarak izle.Köyünde öğretmen olmayı öğreterek çocukken savaşmayı öğrendi. Daha sonra bir grup suikastçı ile tanışır ve hikaye ortaya çıkar. Her şeyi birikimin bir parçası olduğu için hiçbir şeyi bozmayacağım, bu da bunu harika bir anime yapıyor. Bu da çok basit. Bu onu daha da etkileyici kılıyor, çünkü hiç kimsenin daha önce böyle bir hikaye çizgisi yapmamış olmasından çok şok oldum. Serinin teması suikast, kahramanlık ve toplumsal değerlerdir. Bu animeyi özel bir şeye dönüştüren değer kısmı ve nasıl aktarıldığıdır. Akame ga Kill! izle.
 • IMDb 7.9
 • 104
 • 0
High School DxD izle
Tüm Bilgiler
High School DxD izle   
Türkçe Altyazılı Sürümüyle High School DxD izleTürkçe Altyazılı olarak High School DxD izle. Şunu söyleyeyim, bu şovun hedef kitlesinin genç erkekler olduğunu söyleyin. Çekici kızlara ve bol miktarda çıplaklığa sahiptir. Bununla beraber, gösteri bir öykünün bazı unsurları ile sadece bir hayran servisi anime gibi görünmeye başlar, ancak bir hikaye hızla gelişir. Hyoudou Issei sonunda ilk kız arkadaşını, Yuuma adında bir kızı alan sapkın bir lise öğrencisidir. Fakat, ilk buluşmalarından sonra, onu öldürür ve düşmüş bir melek olduğu ortaya çıkar. Issei'nin okulunda Gizli Araştırma Kulübü'nün başkanı olan kızıl saçlı bir güzellik olan muhteşem Rias Gremory tarafından canlandırıldı. High School DxD altyazılı sürümünü izle.Ona bir iblis olduğunu ve onun aslanı olarak hizmet etmek için bir iblis olarak yeniden canlandırıldığını söyler. Gösteri komik ve bolca aksiyona sahip ve bazı sahneler yaygın. Ölüler Lisesi gibi bir anime'den farklı olarak, High School DxD'deki fan servisi aslında bir arsa cihazı olarak hizmet ediyor. Hikaye ilerledikçe daha da gelişir, nihayetinde bir tür sevimli, biraz romantik klişe planına dönüşür. Çıplaklık olayının tümü sizi kandırsa da, gösterinin temeli aslında çok güçlü, ilginç bir hikayeden ve anime'deki en sevilen karakterlerden birinden yararlanıyor, ancak şunu söyleyebilirim çünkü hedef kitle. High School DxD izle.
 • IMDb 8.5
 • 67
 • 0
Tokyo Ghoul izle
Tüm Bilgiler
Tokyo Ghoul izle   
Türkçe Altyazılı Dizi Tokyo Ghoul izleDonma sorunu olmadan Tokyo Ghoul izle. Başlangıçta, sezonun ilk yarısının çok yavaş tempolu ve sıkıcı olduğunu düşündüm çünkü arsanın yönünü ve tüm hikayenin ana noktasını anlayamadım. Ana karaktere olan şey, zihnimdeki komployu ileriye götürmek için yeterli değildi; şimdi ne? yani ne? soru bana nagging devam etti. Ama sabırlıydım ve izlemeye devam ettim ve ilk izlenimin ne kadar yanlış olduğunu anladım. Erken bölümlerin yavaş ilerleme hızının ve merkezi bir amaç hedefin bulunmamasının, karakter gelişimini iyileştirmek için işe yaradığını fark ettim, böylece final bize çok daha sert vurdu. Tokyo Ghoul'un orta noktasından mutlak bir şahesere dönüşür; Tüm hikayenin derinliğini görmeye başladım ve etik ve psikolojiyi derinden gösteren şovlar. Tokyo Ghoul dizisini izle.Bu seri, birkaç sezon daha geçerse, en iyi anime'lerden biri olma potansiyeline sahiptir. Aslında, arsanın burada daha fazla mevsimi garanti edecek kadar kalın olduğunu düşünüyorum. Sezon bir, bağlamı belirlemek ve karakterleri bize tanıtmak için mükemmel bir iş çıkarır. Tokyo Ghoul'un sadece 24 bölümden sonra bitmesi utanç verici olurdu. Bundan daha fazlasını istiyorum. Tokyo Ghoul izle. İlk sezonun orta noktasına ulaşamazsanız, bu seriyi sınırlı verilere dayanarak yanlış değerlendirirsiniz. Ancak orta noktaya çıkarırsanız, aradığınız epifaniye sahip olacaksınız ve şov, benim gibi yeni bir ışıkta önünüzde görünecek.
 • IMDb 8
 • 129
 • 0
Fairy Tail izle
Tüm Bilgiler
Fairy Tail izle   
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle Fairy Tail izleAltyazılı olarak Fairy Tail izle. Uzun zamandır anime hayranıydım, ama her nasılsa bir şovun bu küçük mücevheri hızlı bir şekilde favorim olmak için her şeyi üzdü. Her şeye sahip, harika karakterler, zemin mizahı rulo ve fantastik bir üretim seviyesi. Ana karakterlerin her biri tanıtıldığında biraz yavaşça başlıyor, ancak gittikten sonra gerçekten çıkıyor. Dizinin en sevdiğim yanı, benzer uzun soluklu serilerin aksine, karakterlerin aslında geçmişte yaşananlardan büyüyüp değişmesidir. Bir köprü tamamlandığında, bir daha asla konuşulmaması kaybolmaz, karakterler ve dünya üzerinde bir etki bırakır. Fairy Tail Altyazılı alternatifiyle izle.Kısmen bu yüzden, aynı zamanda sadece son derece iyi düşünülmüş ve sevimli oldukları için, karakterler gerçekçi ve kolayca ilişkilendirilebilir. Bu dizi çok eğlenceli, ama arka hikayeler ortaya çıkmaya başladığında bazı gerçek gözyaşları da var. Diyelim ki loncada hiç kimse kolay bir zaman geçirmedi. Fairy Tail izle. Bu seri çok yüksek enerjidir ve etrafındaki en iyi aksiyon sahnelerinden bazılarına sahiptir. Herkes için bir şey var ve bir sonraki büyük şeyin anime mantosunu almak için mükemmel bir şekilde ayarlanmış gibi görünüyor.
 • IMDb 6.8
 • 50
 • 0
Sword Art Online izle
Tüm Bilgiler
Sword Art Online izle   
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Sword Art Online izle720p görüntü seçeneğiyle Sword Art Online izle. 2022 senesinde, binlerce kişi Sword Art Online olarak bilinen yeni bir sanal Mmorpg'de tuzağa düşüyor. Ölüm normal olarak güvenli bir bölgeye yeniden doğmanıza neden olduğunda, Sword Art Online sanal dünyada ölen herkesi öldürecek şekilde yeniden programlandı. Oyundan çıkmanın tek yolu son patronu yenmektir. Bu sanal kabustan kaçmaya hevesli olan Kirito adlı yalnız bir beta oyuncu oyunun her katında yol alıyor; ancak, bu yalnız kurt yakında arkadaşlık ihtiyacını ve özgürlüğünün maliyetini fark eder. Sonunda, SAO Sezon 1 efsanevi sanal heyecan, güzel animasyon, harika orkestra parçaları ve ilginç karakter gelişimi ile doluydu. SAO Sezon 2'yi hiç izlemeseniz bile, SAO Sezon 1 herhangi bir Anime meraklısı için mutlaka görülmeli ve sağlam bir 10 hak ediyor. Sword Art Online Altyazılı çevirisiyle izle.Sword Art Online Sezon 2, bizi sanal dünyaya geri getiriyor. Bununla beraber, SAO Sezon birden farklı olarak, SA0 sezon 2'nin ilk yarısı esas olarak Gun Gale Online olarak bilinen silahşör motifine dayanmaktadır. Silah ve mermilerden oluşan sanal bir dünyada, Kirito, menekşe enerji kılıcı ve 5.7mm FN Beş Yedi tabanca kullanan düello yaparken bir kadın avatar kullanıyor. Alfheim Online'daki deneyimlerinden çok kısa bir süre sonra, Kirito'dan, oyunda en iyi oyuncuları hedefleyen Death Gun adlı gizemli bir oyuncuyu bulmasına yardımcı olması istenir ve bu da onları gerçek dünyada nasıl öldürür. Sword Art Online izle.
 • IMDb 7.6
 • 49
 • 0
Attack on Titan izle
Tüm Bilgiler
Attack on Titan izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p Attack on Titan izle1080p kalitede Attack on Titan izle. Çoğunlukla yetişkin olanlar olmak üzere her türlü animasyonu gördüm, çünkü genellikle çocuk şovlarından daha iyi bir hikayeleri var ve izlemek için hiçbir şeyim kalmadı, bu yüzden 2013 animasyonlarını aradım ve bu biraz ilginç görünüyordu, önce bir fragman izledim ve yapmadım fragman gibi, 1. bölümü izledim ve bağlandım, ikiyi izledim ve tamamen bağlandım, üçü izledim ve aklımı patladı, şimdi her hafta bir bölüm daaamn için beklemek zorunda kalacağım, bunun ilk 3 bölümü anime bu anime harika bir olacak kanıtlamak, ilk bölümlerin üzücü başlayan ve epik ve kanlı olacak harika bir hikayenin bu hype seviyesini nasıl inşa ettiğini izleyerek önleyebilirsiniz. Attack on Titan HD 1080p izle.Konsept eşsiz ve hoşuma gitti. Kendilerini titalardan korumak için 50 metre yüksekliğindeki duvarlarda yaşayan insanlar, ana karakter herkese kıyasla hoş olmayan hissediyor, çünkü bu, bir insanın duvarların içinde hayvancılık olması, yemek yemeyi beklemesi için gerçek bir özgürlük değil. titans tarafından. Bir gün ve bu, sonsuza dek hatırlayacakları gün olacaktı, ilk duvarın düştüğü ve cehennemin gevşediği gün, hikayenin başladığı yer burası. Attack on Titan izle. Ve daha da iyi oluyor! Genellikle iyi bir hikaye oluşturan birçok duygusal ve kanlı sahne var. İlk bölümde gözünüze çarpan animasyonları biliyorsunuz, bu onlardan biri.
 • IMDb 8.3
 • 52
 • 0
Kyaputen Tsubasa izle
Tüm Bilgiler
Kyaputen Tsubasa izle   
Türkçe Altyazılı Dizi Kyaputen Tsubasa izleDonma sorunu olmadan Kyaputen Tsubasa izle. Yeni bir dünya kupasının kıvılcımı bu anime serisini bir kez daha ateşledi, ancak bu sefer animasyon çok gerçek bir manga tarzında, hikayeden bahsetmiyorum, Bu dizi sadece güzel, lir etmeyeceğim, çok özleyeceğim ilk serideki zorunluluk ama ruh daha iyi, böyle olumlu bir vibe, umarım bu anime Jpan'da iyi yapar, bu yüzden çok sayıda bölümün tadını çıkarabiliriz, 2018 vintage enime canlanma yeridir ve Kaptan Tusbasa nostaljidir. Kyaputen Tsubasa dizisini izle.Ben senelerce çocukluğumdan beri yıllarca tüm kaptan tsubasa anime izleyen 33 yaşında bir adamım gerçekten kaptan tsubasa en büyük hayranlarından biriyim ben tüm çocuklar sayesinde söylemek istiyorum u bu mevcut anime büyük iş yaptım ama daha fazlasını istiyoruz manga'nın tüm hikayesini izlememiz gerekiyor, bu yüzden lütfen bu hikaye filmlerini durdurmayın ve dünya gençlik hikayesinin sonuna kadar devam etmeyin.Kaptan tsubasa'nın her hayranının da istediğini söz veriyorum, lütfen devam edin yeni görmek istiyoruz hikaye gerçekten en iyisi ile takdir ediyorum. Kyaputen Tsubasa izle.
 • IMDb 7
 • 48
 • 0
Bleach izle
Tüm Bilgiler
Bleach izle   
Türkçe Altyazılı Dizi Bleach izleDonma sorunu olmadan Bleach izle. Aksiyon anime hoşlanan herkes için, bu izlemek için şeyler. Çamaşır suyu, garip bir nedenden dolayı çevresindeki ölülerin ruhlarını görebilen, her zaman mızmız olan bir lise öğrencisi olan Kurosaki Ichigo'nun etrafında dönüyor. Genellikle tehlikeli olmasalar da, düzenli olanları yemeyi amaçlayan oyuklar vardır ve bir kader gecesinde, tüm ailesi onlar tarafından tehlikeye atılır. Bir ölüm tanrısı Kuchiki Rukia, bu yaratıklarla savaşmak için oradadır ve tehlikeli bir hatadan sonra canavarı yenmek için güçlerini Ichigo'ya vermek zorunda kalır. Bleach dizisini izle.Bundan sonra Ichigo, iyi ruhları ve diğer insanları oyuklardan koruyarak bir ölüm tanrısı olarak görevlerini üstlenmek zorundadır. Bu dizideki aksiyon şık ve hızlı tempolu ve hikaye dizisi neredeyse her bölümü daha çok istiyor. Ichigo sürekli huysuz kişiliğinden dolayı komik ve arkadaşları da kendi tarzlarında komikler. Bu sene boyunca herhangi bir anime izliyorsanız, bu listede Bleach 1 numaralı numarayı yapın. Bleach izle.
 • IMDb 7.8
 • 46
 • 0
Death Note izle
Tüm Bilgiler
Death Note izle   
Türkçe Altyazılı Alternatifiyle Death Note izleAltyazılı olarak Death Note izle. Bu çok güzel bir anime serisi. Anime dünyasında oldukça yeniyim, ancak Death Note'un tipik değirmen aksiyonuna dayalı anime'nizin ötesine geçtiğini gördüm. Pek çok anime stratejik olarak aksiyon dolu savaşlara ve kavgalara dayanırken, Death Note ferahlatıcı bir hız değişikliğidir. Soruşturmaya yön veren eksantrik L ile kaygan, zeki ve esprili. Baş araştırmacı ve şüpheli Kira ya da Killer her zaman birbirinden bir adım önde gibi gözüküyor. İki parlak akıl sürekli birbirinden üstün. Arsa karmaşık ama sizin için kolayca ortaya konuyor ve hikaye oldukça akıllı ve yaratıcı. İzlediğiniz süre boyunca, Vay canına, bu muhtemelen daha derine inemez diye düşünür, ancak her yeni bölüm size yanlış olduğunu kanıtlar. Death Note Altyazılı alternatifiyle izle.En çok sevdiğim şey, bu çok, çok karmaşık bir malzeme ancak kusursuz ve kolay bir şekilde sunulması, böylece vakadaki her yeni gelişme heyecanlı bir şok olarak geliyor. Bu harika şeyler ve kesinlikle anime hız değişikliği arayan herkese tavsiye ederim. Elbette herkes için değil, daha entelektüel bir gerilim filmi ve çok fazla bir aksiyon fantazisi değil, ancak bu şüpheli fikir savaşını takip etmenin zihinsel zorluğunu takdir edebilen herkes Death Note ile cennette olacak. Death Note izle.
 • IMDb 8.4
 • 53
 • 0
Naruto Shippuuden izle
Tüm Bilgiler
Naruto Shippuuden izle   
Türkçe Altyazılı Çevirisiyle Naruto Shippuuden izle720p görüntü seçeneğiyle Naruto Shippuuden izle. Oldukça heyecanlı bir seri. Tanıtım sırasında hayranların ilgisini çeken arsanın ana kısmı, dizinin ana karakteri Naruto Uzumaki'nin ölümünün söylenti oldu. Şimdi bu filmle ilgili can sıkıcı şey, arsanın serideki klasik Naruto misyonunu takip etmesidir. Bir müşteriyi koruyun veya partner edin genellikle bir kadın, genellikle bir prenses. Naruto, Sakura, Neji ve Lee ile geleceği öngörme yeteneği sınırlı, sadece ölümü görebileceği anlamına gelen Shion adlı bir prensesi korumak için görevlendirildi. Görünüşe göre rahibe-prenses, turuncu'da tanıdık olmayan bazı sarışın yaprak Shinobi'nin Moryō adı verilen bu korkunç korkunç şeytanla savaştığı ölmekten uyanır. Gerçekten filme gizemli bir faktör kattı. Filmin korku yönüne eklemek için, antagonist çılgın bir ritüel caz ve rahip Shion'u temelde yapmak zorunda olan bir şeytan Yomi'yi durdur. Naruto Shippuuden Altyazılı çevirisiyle izle.Genel olarak, filmin konusu, kızın her şeyi koruyan genel bir tekrarı, hatta Naruto onu ideolojisiyle değiştirene kadar sahip olduğu şey için şımarık ve nankör olan her şeyi ekliyor. Ama bu film daha çok düşünülmüş ve kesinlikle Naruto filmlerinin karanlık tarafında. Naruto Uzumaki'nin ölümünün ve mezarında yas tutan arkadaşları, filmi izlemek ve insanları ana karaktere ne olduğunu ve bu karanlık yaratık tarafından hayatına bu kadar korkunç bir sondan nasıl kaçındığını öğrenmek için insanları uyandırıyor. Yakın geleceğin sürekli ölüm vizyonları da sizi meraklandırıyor. Bu filmdeki aksiyon da Naruto, Sakura, Neji ve Lee'nin dünya yıkımını arayan bu yeni düşmanlarla yüzleştiğini görmek güzeldi. Bir sürü havalı ve destansı anlar ve üzücü hikayeler ile ilgili dokunaklı kısımlar var. Yeterince eğlenceli olması gerektiği için herhangi bir izleyici türü olmasa da çoğu için bu filmi tavsiye ederim. Naruto Shippuuden izle.
 • IMDb 8.5
 • 48
 • 0
One Piece izle
Tüm Bilgiler
One Piece izle   
Türkçe Altyazılı HD 1080p One Piece izle1080p kalitede One Piece izle. Naruto, Shippuuden ve Bleach serilerinin büyük bir hayranıyım diyerek başlayayım. One Piece 13-14 yaşlarında Cartoon Network'te gösterildi ve topal olduğunu düşündüm. Şimdi neden topal olduğunu görüyorum, 4kids İngilizce versiyonu oldukça korkunçtu. Maymun De Luffy, Hasır Şapka Korsanları olarak bilinen küçük bir korsan grubunun kaptanıdır. Yolculukta nakaması olacak küçük ve çeşitli bir grup insanı işe alır. Normal korsan olacağı gibi yiyecek ve nakamalarla altın ve paradan daha fazla ilgileniyor. O bir kaptandan çok bir komedyendir, ancak gerektiğinde bu duruma yükselir ve iyi bir rol modelidir. One Piece HD 1080p izle.One Piece'e ulaşmak ve Korsanların Kralı olmak istiyor. Önce Roronoa Zoro'yu alır. Çok yetenekli bir kılıç ustasıdır ve korsan avcısı Zoro olarak bilinir. Üç katanayı kullanıyor ve dünyanın en iyi kılıç ustası olma tutkusunu kullanıyor. Sonra Nami yetenekli navigatör olarak gelir. Tüm dünyanın haritasını çizmek onun hayali. Bundan sonra, hikaye anlatıcısını Usopp nakama olur. Sonraki Sanji onların aşçısı olur. Rüyası, All-Blue'nun var olduğunu kanıtlamak ve çok yetenekli bir aşçı olmakla birlikte harika bir vurucu. Ama ne zaman güzel bir bayan görürse onu kaybeder. Sonra bir ren geyiği olan Chopper geliyor. Onların doktoru olur ve o konuda çok iyidir. Sonra Nico Robin gemiye atlar. Hayali nihai Poneglyph, Rio Poneglyph hakkında bilgi edinmek. Bir gücü ve sıkıntılı bir geçmişi var. One Piece izle.
 • IMDb 8.3
 • 51
 • 0

Pek çok çeşit çizgi filmin bir arada bulunduğu internet sitemizde yaş aralığı fark etmeksizin herkesin severek yaptığı bir aktivitenin başlangıcı, arama motoruna şu üç kelimeyi yazıp aratıldığında çıkan öneriler arasından sizin için en keyifli olan filmi seçmek ile başlamaktadır. Bahsedilen üç kelime şu şekildedir: çizgi film izle.


Peki, nedir bu çizgi film? Hangi tarihte, hangi ülkede ortaya çıkmıştır? Ortaya çıkartan kişi kimdir? İlk sorunun cevabı ile başlayalım. Tanımı zaman içerisinde değişiklikler gösterse dahi, genel tanımı ve modern kullanımı gerçekçi olmayan veya yarı gerçek çizim veya karikatür şeklindedir. Çizimi yapan kişiler ise karikatürist olarak tanımlanmaktadır. İkinci sorunun net bir cevabına ulaşılamasa dahi araştırmaların sonucu ilk çizgi film denemelerinin 1908 yılında Fransa’da olduğuna işaret etmektedir. Üçüncü sorunun cevabını aradığımızda ise karşımıza çıkan isim: Emile Cohl olmuştur. Cohl, ilk çizgi filmi beyaz kağıt üzerine çizdiği siyah çöp adamları filme alarak çekmiştir. Çizgi filmlere ilk hayvan karakterlerin eklenmesi 1918 yılında Sidney Smith tarafından gerçekleştirilmiştir. Çizgi filmlerin tüm dünyaya yaygınlık kazanmasındaki en büyük rol ise Walt Disney’e aittir.


Uzun yıllardır yaşamımızın bir parçası olmuş çizgi filmler hem çocukların gelişimini desteklemesi hem de ebeveynler ve çocukların iletişimini pekiştirmesi açısından oldukça önemlidir. Her yaş grubunun izleyebildiği çizgi filmler; çocuklar için eğlence aracı olarak, yetişkinler için ise günlük sıkıntılardan bir kaçış yolu olarak görülmektedir. Hangimiz çizgi film izle butonunda mutluluğu aramamışızdır ki? Çocukların daha küçük yaşlardayken ebeveynleri ile ortak yaptığı aktivitelerin gelişimlerinde önemli bir etkisi olduğu araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Çocuk ve ebeveynler arasındaki ilk ortak aktivite oyunlar oynamaksa ikincisi şüphesiz ki çizgi filmler izlemektir. İzlenen her çizgi film, oynanan her oyun bir ortak noktadır. Bu ortak noktalar üzerinde fikir alışverişleri yapılır, sorular sorulur, farklı sonlar yazılır ve daha pek çok şey.


Ultra HD Kalitede Çizgi Film İzle


Hem çocuklarınızla olan ortak noktalarınızın artması için hem de sizlere bir kaçış yolu olarak, internet sitemiz üzerinde herkese hitap edecek pek çok çizgi filmi, çizgi film izle kategorisi içerisinde derledik. Sizlerde internet sitemizde bulunan çizgi film izle kategorisine göz atabilirsiniz. Uzman pedagoglar yaptıkları araştırmalar neticesinde çocukların sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerinin gelişmesinde eğitici çizgi filmlerin rolüne değinmişlerdir. Çizgi film izle şeklinde yazıp aratmak veya söyleyerek sesli arama yaptırmak çocukların daha çok küçük yaşlarda yapabildiği becerilerdendir. Eğitici çizgi filmlerin çocukların gelişimine olan etkisine değinmişken bu noktada çizgi filmlerin çocuklara kontrolsüz biçimde sunulması sonucunda olumsuz etkileri olacağına da değinmemiz gerekir.


İnternet sitemizde bulunan çizgi film izle kategorimiz içerisindeki çizgi filmlerin seçimini tamamen çocuklarınıza bırakmamanızı, yaş grubuna uygun çizgi filmleri izletmenizi öneririz. Çizgi filmlerin çocuklar üzerindeki diğer olumlu etkileri ise şu şekildedir;


 • Hayal dünyalarının ve yaratıcılıklarının gelişmesinde etkili rol oynar.
 • Bir olaya tek bir bakış açısı ile değil, farklı bakış açıları ile bakmayı öğrenmelerinde etkindir.
 • Onları yeni şeyler keşfetmeye yönlendirir.
 • Doğruyu yanlıştan ayırt etme yeteneklerini geliştirir.
 • Öğrenme kapasitelerini geliştirir.
 • Estetik zevklerinin gelişmesinde etkilidir.
 • Daha erken yaşta kavramalarına ve öğrenmelerine katkı sağlar.
 • Evrensel ve milli değerleri öğrenmelerine katkı sağlar.

Sayabildiğimiz ve daha sayamadığımız pek çok olumlu etkisi olan çizgi filmleri çocuğunuzla buluşturmak için internet sitemizi ziyaret ederek çizgi film izle kategorisini inceleyebilirsiniz.

Film izle


İnternet sitemiz bünyesinde altyazılı ve dublaj film izle hizmet seçeneklerimizden anında faydalanabilir ve yüksek kaliteli yapımlar hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak Amerikalı yapımcı ve yönetmenlerin imzası bulunan yabancı filmler, genel film sever kitlenin hayatında oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Ülkemizde toplumumuza baktığımızda ise; insanların zevkleri birbirinden oldukça farklıdır ve bireylerin film zevkleri kişiden kişiye büyük değişiklik göstermektedir. Oldukça renkli ve zengin içerikte bir yapısı bulunan yabancı film sektörü, günümüzde izleyicilere gayet geniş bir skala sunmayı başarmıştır.


Dünyanın pek çok farklı köşelerinde çok büyük ilgi toplayan ve büyük ilgiyle takip edilmekte olan yabancı filmlerin onlarca farklı tarzları bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen ve bireyin beğenilerine uygun olarak şekillenen bu film türleri, kameranın icadından beri uzun yıllardır yabancı film sektörü aracılığıyla bizlere sunulmuş durumdadır. Yüksek kalite ve ücretsiz içerikli deneyimini beraber sunan web sitemiz bünyesindeki film izle hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze toplumumuzun da ilgisini bir hayli cezbeden çeşitli yabancı filmler, günlük hayatın yorucu atmosferinden kopmak ve farklı diyarlara yol almak isteyenler için oldukça cezbedici olabilmektedir. Çağımızın en popüler yönetmenlerinin en seçkin filmlerine ev sahipliği yapan yabancı sinema sektörü, özellikle Hollywood kaynaklı yabancı film içerikleri ile ilgi çekmektedir. Alanında ödüllü pek çok başyapıtı da bünyesinde birleştiren yabancı filmler, oldukça farklı içerikler sunabilmekte ve sinema severler için büyük bir hobi olabilmektedir. Hayatında oldukça büyük yer tutan çeşitli yabancı filmlere web sitemiz vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dublaj ve altyazı seçenekleri ile film izle hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Kesinti Sorunu Olmadan Full HD Film izle


Aksiyon, trajedi, dram, sanat, biyografi, fantastik, aile, romantik, bilim kurgu, polisiye ve buna benzer sayısız farklı türe sahip olan yabancı filmler, kişilerin kendi istek ve arzularına göre web sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan ve her kesimden bireylere uygun filmleri de bünyesinde barındıran web sitemizin altyazı destekli veya dublaj seçenekli içerikler bulundurması da sinema severler için büyük bir tercih sebebidir. Oldukça nitelikli film izle hizmetlerinin yanında tamamen ücretsiz olmasıyla büyük beğeni toplayan internet sitemiz, yüksek kaliteli ve HD yabancı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır.


Siz de eğer gün içerisinde canınız sıkıldığında farklı bir tecrübe yaşamak isteyen sinema film tutkunlarındansanız; içeceğinizi ve patlamış mısırınızı alarak sitemiz aracılığıyla çeşitli yabancı filmleri anında izleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü en güncel yapımların keyfini web sitemizin full yabancı film izle hizmetleri kapsamında hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alanında tanınmış ve bu senenin yeni yabancı filmlerini anında izlemenin yanında bu filmleri en yüksek çözünürlükde izlemek de film zevki açısından oldukça büyük önemlidir. Sizlere en yüksek çözünürlükte yabancı film seyretme fırsatını sunan web sitemiz, sizlere birçok farklı alanda da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Film izle alanında en güncel filmleri uygun kategoriler içerisinde bulabileceğiniz web sitemizde, her tarza uygun yabancı filmleri rahatlıkla izlemeniz mümkündür.


Çeşitli alanlarda ödül sahibi yabancı filmleri ve çağımızın en popüler yabancı filmlerini bir arada bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden film izle alanında çeşitli tavsiyeleri alabilirsiniz. Aynı zamanda izlemiş olduğunuz yabancı filmler hakkında yorumlarınızı diğer sinema tutkunları ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kapsamındaki film önerileri aracılığıyla yepyeni yabancı filmleri izleyebilir ve yabancı film zevkinizi çok daha yüksek noktalara çekebilirsiniz. IMDB, Rotten Tomatoes gibi çeşitli platformlarda yüksek puan almış filmleri sitemiz filmizle.blog aracılığıyla hemen izleyebilir ve beğenmiş olduğunuz başyapıtları diğer sinema severlere tavsiye edebilirsiniz.