Yanlış Anlama Ekibinden Hakan Bilgin ve Pelin Sönmez ile Söyleştik!

7. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda buluşma imkanı bulduğumuz Yanlış Anlama ekibinin iki başarılı oyuncusu Hakan Bilgin ve Pelin Sönmez ile film hakkındaki küçük sohbetimize buyurun.

Çok keyifli bir ekibiniz var, çok eğlenmişsiniz gibi duruyor. Nasıl geçti çekimler?

Hakan Bilgin: Keyifliydi tabii. Ama Bakü’nün şartları biraz ağırdı tabii şu açıdan. Başka bir köyde başka bir ilde film çekmek de var, ama bir de başka bir ülkede çekmek var, o çok kolay bir şey değildi, oraya alışmak çok kolay bir şey değildi. Oranın teknik açıdan kuvvetli bir altyapısı var ama, insanlar tam olarak ne yapacaklarından emin değillerdi, bir atölye çalışması oldu. Plato olarak harika bir yer aslında, o kadar güzel binalar, ışıklandırmalar var ki, çok rahat film çekilecek bir ortam, ama orayı bilmek, orayı bilen birileri ile beraber çalışmak lazım.

  • Sizin filmde oynadığınız karakter nasıl bir karakter?

Pelin Sönmez: Filmin hikayesi paylaşılamayan bir maddiyat üzerinde ilerliyor. Günel’in bu mirasta herhangi bir söz hakkı yok aslında ama kendinde hak görüyor. Pay almak falan değil, bütün mirasa konmak istiyor. O kadar cüretkar bir kız yani.

Hakan Bilgin: Filmdeki ailenin komşusu bu kız aslında. Ailenin bütün açıklarını biliyor, o yüzden peşlerine takılıp Bakü’ye kadar geliyor.

  • Sizin karakteriniz;

Hakan Bilgin: Ben o ailenin torunuyum, Baran. İki kardeşiz. Biz de işte dede ile birlikte gidiyoruz Bakü’ye. Orda bir kıza aşık oluyorum.

Kaynak

34 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*