Gal Gadot Adı Taciz Skandallarıyla Anılan Brett Ratner Projeden Çıkarılmazsa Wonder Woman 2’da Yer Almayacak!

Gal Gadot, aralarında Olivia Munn ve Natasha Henstridge’in de olduğu 6 kadın tarafından tacizle suçlanan Brett Ratner projeden çıkarılmadığı sürece Wonder Woman 2’da rol almayacağını söyledi.

Wonder Woman filmiyle büyük başarı elde eden Gal Gadot, PageSix‘e verdiği demeçte 6 kadın tarafından tacizle suçlanan Brett Ratner’ın ilk filmin başarısından yüksek miktarda para kazandığını dile getirerek yapım şirketine bu projeyi gerçekleştirdiği için teşekkürlerini de iletti. Fakat yapım şirketi Warner Bros.’un Brett Ratner’dan kurtulmadığı ve finansal kaynağını kesmediği sürece Wonder Woman’ın devam filminde rol almayacağını söyledi.

Brett Ratner’ın Yapım Şirketi Dune Entertainment Gal Gadot’lu Wonder Woman’dan Gişede Büyük Başarı Elde Etmişti

Red Dragon, X-Men: Last Stand ve Rush Hour serisi filmlerinin yönetmenliğini de üstlenen Brett Ratner, geçtiğimiz günlerde aralarında Olivia Munn ve Natasha Henstridge’in de olduğu 6 kadın tarafından tacizle suçlanmıştı. Brett Rattner’ın sahibi olduğu Dune Entertainment firması, özellikle son dönemde yapımcılığını üstlendiği Wonder Woman filminden gişede büyük bir başarı sağlamıştı.

Kaynak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*